Kron XC100 - 29" vs XC100 - 27.5"

Halit5737

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem ortalama 2500 TL. 1.81 boyundayım.

Farkları nedir ve aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Ucuz olanda Lite alüminyum yazıyor. Tek fark bu mu? Yoksa başka farklar var mı ve vermeye değer mi? Teşekkürler.

Farkları nedir ve aradaki fiyat farkını vermeye değer mi? Ucuz olanda Lite alüminyum yazıyor. Tek fark bu mu? Yoksa başka farklar var mı ve vermeye değer mi? Teşekkürler.
Hocam birisi mekanik diğeri hidrolik disk. Hidrolik daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez bence.

Son düzenleme:
Peki arkadaşlar alüminyum Lite olursa ne olur?
Ben iki bisiklet buldum ikisi de aynı. Jantlar 29 hidrolik frenler XC100 ikisi de. Sadece biri alüminyum biri Lite alüminyum. 500 lira fark vermeye değer mi? Bir de Kron markası çok iyi yorumlar da var kötü yorumlar da var. Bunun yerine rockrider önerir misiniz?
937581574 bu bisiklet nasıl arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki arkadaşlar alüminyum Lite olursa ne olur?
Ben iki bisiklet buldum ikisi de aynı. Jantlar 29 hidrolik frenler XC100 ikisi de. Sadece biri alüminyum biri Lite alüminyum. 500 lira fark vermeye değer mi? Bir de Kron markası çok iyi yorumlar da var kötü yorumlar da var. Bunun yerine rockrider önerir misiniz?
937581574 bu bisiklet nasıl arkadaşlar?

Aldın mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı