Kron XC100 mü? Carraro 610 mu?

İkinci el alma şansın var mı? Bu paralara acera veya altus setli, hidrolik diskli bir bisiklet alabilirsin ikinci el.

Hocam 2. ele yönelmek istemiyorum disk frenli birleşik vites kollu kaliteli marka bir bisiklet
İstiyorum Kron çok istemiyorum çünkü hareketlere uygun değilmiş çok.
Hocam konuyu başka bir yere çektik o zaman bende isteğimi belirteyim sıfır mekanik disk birleşik vites kollu bir bisiklet arıyorum 26 jant.

Hocam 2. ele yönelmek istemiyorum disk frenli birleşik vites kollu kaliteli marka bir bisiklet
İstiyorum Kron çok istemiyorum çünkü hareketlere uygun değilmiş çok.
Bu fiyat bandına başlangıç serileri alabiliyorsunuz maalesef, attığınız bisikletlerden carraro daha iyi. Yine aynı seviye Mosso, Bisan, Peugeot bisikletlere de ilinizde bayii varsa bakabilirsiniz. Hemen hemen yakın kalitede bisikletler bunlar. Ayrıca artistik hareket maksatlı alınıyorsa gidonun biraz daha düz olması iyi olacaktır. Dediğim gibi gerek hareket için gerek normal kullanımda hidrolik disk farkını hissettirir, hidrolik disk bir bisiklet almaya çalışın olmazsa da sorun değil.

@kqqk13 sizin fikriniz nedir hocam.
Bu fiyat bandına başlangıç serileri alabiliyorsunuz maalesef, attığınız bisikletlerden carraro daha iyi. Yine aynı seviye Mosso, bisan, Peugeot bisikletlere de ilinizde bayii varsa bakabilirsiniz. Hemen hemen yakın kalitede bisikletler bunlar. Ayrıca artistik hareket maksatlı alınıyorsa gidonun biraz daha düz olması iyi olacaktır. Dediğim gibi gerek hareket için gerek normal kullanımda hidrolik disk farkını hissettirir, hidrolik disk bir bisiklet almaya çalışın olmazsa da sorun değil.

Hocam ben bu hidrolik diskin yağını yenilemezsem sorun olur mu?
Bu fiyat bandına başlangıç serileri alabiliyorsunuz maalesef, attığınız bisikletlerden carraro daha iyi. Yine aynı seviye Mosso, bisan, Peugeot bisikletlere de ilinizde bayii varsa bakabilirsiniz. Hemen hemen yakın kalitede bisikletler bunlar. Ayrıca artistik hareket maksatlı alınıyorsa gidonun biraz daha düz olması iyi olacaktır. Dediğim gibi gerek hareket için gerek normal kullanımda hidrolik disk farkını hissettirir, hidrolik disk bir bisiklet almaya çalışın olmazsa da sorun değil.

Hocam eğer 2700 TL'ye çıkarsam hangisini almalıyım sizce FORCE 620 26 26 WILDFIRE H

@kqqk13 sizin fikriniz nedir hocam.

Hocam ben bu hidrolik diskin yağını yenilemezsem sorun olur mu?
Sene 2013te aldığım hidrolik diskli bisikletin yağını geçen seneye kadar değiştirmemiştim, geçen yıl da öylesine bir bakım maksatlı değiştirdim ve bugüne kadar hiçbir sorun yaşatmadı bana. Araziye giderken ona biniyorum ve hidrolikten memnunum, genelde yol bisikletiyle gezerim ondaki V frenden sonra nimet gibi geliyor hidrolik.

Sene 2013'te aldığım hidrolik diskli bisikletin yağını geçen seneye kadar değiştirmemiştim, geçen yıl da öylesine bir bakım maksatlı değiştirdim ve bugüne kadar hiçbir sorun yaşatmadı bana. Araziye giderken ona biniyorum ve hidrolikten memnunum, genelde yol bisikletiyle gezerim ondaki v frenden sonra nimet gibi geliyor hidrolik.

Hocam peki sizce hangisini almalıyım o bütçeye çıkarsam bana Mosso gibi geliyor ama sizin de fikrinizi merak ettim.
@EREN SATAR hocam sizi de etiketliyorum sizin fikrinizi de merak ettim Mosso 26 h mi carraro 620 mi?

Geri
Yukarı