Kronik Sorunlu Kingston A400 SSD

TUF

Hectopat
SSD oyunlarda kafasına göre donma problemi yaşatıyor. 10 saniye kadar ekran donuyor sonra kendine geliyor. Israrla ekrana tıklarsam uygulamayı sonlandırıyor. Alt+Tab vs. Olaylarında sıkıntı yok ama. Windows başka SSD'de yüklü. Programlarda tarayınca herhangi bir sıkıntısı gözükmüyor. İnternet alışveriş sitelerinde aynı model ürünü alıp benzer sorun yaşayan insanların yorumlarına rastladım. Sanal bellek değerlerini yükseltmenin bir faydası olur mu ya da benzer problem yaşayıp çözen arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Kingston A400.JPG

Daha önce Windows 10 eski sürümü kullanıyordum sonra Windows günceleme yapınca bende oluyordu anlık donma dosyaları geç açıyordu bende kulak asmıyor çümkü Windows 10 hala hantal bir işletim sistemi format at dene sürüm değiştir.

Anlaşılan bütün ucuz SSD'ler sorunlu. Sanal bellek sorununu çözmez daha da diske abanır.
Samsung dışında sorun çıkarmayan yok herhalde kırk yılın başı farklı marka deniyelim dedim. Ucuz etin yahnisi hesabı oldu. Zaten aralarındaki fiyat farkı durumu özetliyor. 250 GB samsung ile 480 GB lik herhangi bir SATA SSD fiyatı başabaş :/

Geri
Yukarı