KTM Duke 200 veya 250 alınır mı?

TheKingTR

Kilopat
Daha fazla  
Şu zamlar gelmeden ehliyete başvuracağım ve şu anlık sesini en beğendim KTM Duke 200 ve 250 oldu bu motorlar nasıl sizce alınır mı? Veya bu tarzda uygun fiyatlı bir motor önerebilir misiniz?

Şu zamlar gelmeden ehliyete başvuracağım ve şu anlık sesini en beğendim KTM Duke 200 ve 250 oldu bu motorlar nasıl sizce alınır mı? Veya bu tarzda uygun fiyatlı bir motor önerebilir misiniz?

MT-25 tavsiyemdir illa KTM diyorsan 250 öneririm 200 piyasası 250 kadar yok.

Mt 25 gereksiz pahalı, Duke 200 piyasası yok.

Duke 250 temiz bulmak da zor genelde zengin apaçilerin altında çöp oluyorlar.

Tavsiyem Honda CB250R.

Homda CB250R iyiymiş bunu da köşeye not edeyim.

Super Sport seviyorsanız CFMOTO 250sr naked seviyorsanız CFMOTO 250nk tercih edebilirsiniz Çin'in en kalitelileri.

Ya açıkçası motor ilk defa kullanacağım araştırıyorum hangisini severim bilemiyorum ama CFMOTO250sr çok iyi duruyor.

Bir süre motor üstünde bulundum fiyatlara hakim olmadan öneride bulunuyorum kusura bakma.
Racing motor olarak CFMOTO 250SR
Naked Motor olarak Honda CB250R
Chopper/Bobber Küba Superlight 200 ya da
K-light 202 - K-Light 250

2-3 yıl kadar Superlight 200 kullandım gayet memnun kaldım tam bir başlangıç motoruydu bakımlarını yağını suyunu eksik etmeyince yolda bırakmadı beni. Boyum 1.88 motor alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardın bence ilk 3'te. Piyasada nasıl satılır elden çıkarması kolay mıdır bilmiyorum şu an ama Superlight 200 için bir düşün derim.

Bir süre motor üstünde bulundum fiyatlara hakim olmadan öneride bulunuyorum kusura bakma.
Racing motor olarak CFMOTO 250sr.
Naked motor olarak Honda CB250R.
Chopper/Bobber Küba Superlight 200 ya da.
K-light 202 - k-light 250.

2-3 yıl kadar Superlight 200 kullandım gayet memnun kaldım tam bir başlangıç motoruydu bakımlarını yağını suyunu eksik etmeyince yolda bırakmadı beni. Boyum 1.88 motor alırken dikkat edilmesi gereken unsurlardın bence ilk 3'te. Piyasada nasıl satılır elden çıkarması kolay mıdır bilmiyorum şu an ama Superlight 200 için bir düşün derim.

Önerilerin için sağ ol benim boy 179 diyebilirim 🥲 chopper tarzıda pek benlik degil gibi sanırsam naked düsüneceğim.

Geri
Yukarı