Kudüs'e Türk askeri gitmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
22 tane Arap devleti var, neden bir tanesi uğraşmıyor? Üstelik bize ne? Bu Filistinliler ASALA'yı kuran, PKK'ya destek veren, Ermenilerin her zaman yanında olmuş bir halk. Türkün daima karşısında olmuş düşman bir millet. Bırakın ne halleri varsa görsünler. Bayraklarındaki kırmızı Türk askerinin kanı, bayrakları Türk'e başkaldırının simgesi. Hala herifler için yanıp tutuşan tek millet biziz. Budalalık bu.

Ya yeter kanser olacağım, geçen bir ortamdayız ama farklı insanlar da var, oradan biri geldi İsrail'e dalsak iki saatte alırız diyor. Filistin'in ya da diğer Arap devletlerinin bize verdiği zararlar, İsrail devletinin bize verdiği zararların belki binlerce katı. İsrail'den tek nefret eden hükümet de Erdoğan hükümeti. Gidecek olan gitsin, Filistin için kılımı kıpırdatmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya yeter kanser olacağım, geçen bir ortamdayız ama farklı insanlar da var, oradan biri geldi İsrail'e dalsak iki saatte alırız diyor. Filistin'in ya da diğer Arap devletlerinin bize verdiği zararlar, İsrail devletinin bize verdiği zararların belki binlerce katı. İsrail'den tek nefret eden hükümet de Erdoğan hükümeti. Gidecek olan gitsin, Filistin için kılımı kıpırdatmam.

Hadi diyelim aldık İsrail'i, Amerika da bizi alır.

Oraya hiç girme, ben onu söylediğim anda vatan haini ilan edildim. Şu yaşlı ampülcüler bir gitse de ülkecek rahatlasak, yoksa ben katil olacağım.
Onlarla aynı görüşte değilsen her zaman vatan haini,terörist vb.sin. Böyle diye diye böyle önemli konuların içini boşalttı şakşakçılar.

Onlarla aynı görüşte değilsen her zaman vatan haini,terörist vb.sin. Böyle diye diye böyle önemli konuların içini boşalttı şakşakçılar.
Onlardan daha milliyetçiyim halbuki, cahillikleri yüzünden kendimi üzmeme değmez ama yine de ülkemizde böyle bağnaz köleler olduğunu görmek beni üzüyor. Fikirleri asla değişmeyecek, fikirleriyle beraber toprağa girecekler ki kurtulalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı