Küba Ege 50 36.500TL'ye sıfır alınır mı?

50CC şehir içerisinde oldukca yeterlidir. Yokuş çıkar mı muamma her 50CC çıkamayabilir. Motor hakkında net bir bilgim yok lakin benzer modellerini kullanana arkadaslarım var memnunlar.

Tipini beğendiyseniz 35k bandında alınabilecek en iyi motorlardan. Şehiriçi ideal. 80ccye yükseltirsiniz zaten. Yedek parçası kolay bulunur, ucuzdur.

50CC şehir içerisinde oldukca yeterlidir. Yokuş çıkar mı muamma her 50CC çıkamayabilir. Motor hakkında net bir bilgim yok lakin benzer modellerini kullanana arkadaslarım var memnunlar.

36.500TL'yi çöpe atmak istemediğimden forumda kullanan varsa diye sorayım dedim. 80CC'ye yükseltiyorlarmış sanırım, ondan yapacakmış alırsa.

Tipini beğendiyseniz 35k bandında alınabilecek en iyi motorlardan. Şehiriçi ideal. 80CC'ye yükseltirsiniz zaten. Yedek parçası kolay bulunur, ucuzdur.

Kronik sorunu var mıdır?

36.500TL'yi çöpe atmak istemediğimden forumda kullanan varsa diye sorayım dedim. 80CC'ye yükseltiyorlarmış sanırım ondan yapacakmış alırsa.

Kronik sorunu var mıdır?
Arkadasım 7000km kullandı, kullanmaya devam ediyor. Kronik sorun bulamamış. Ayrıca 110ccye yükseltiliyormuş.

Alternatif olarak Mondial tourismo ya bakabilirsiniz. Bana göre çok daha tatlı motor.

Arkadasım 7000km kullandı, kullanmaya devam ediyor. Kronik sorun bulamamış. Ayrıca 110CC'ye yükseltiliyormuş.

Alternatif olarak Mondial tourismo ya bakabilirsiniz. Bana göre çok daha tatlı motor.

Babamın cub sevdası olduğu için umursayacağını sanmıyorum. :D

Başka sıfır cub öneriniz var mıdır?

Hocam ben kullanıyorum 100 lük yaptık biz o şekilde biniyoruz.
Yarı otomatik olduğu için yakıt konusunda iyi. Çekiş konusunda ben 75 arkadasım 120 kg ikimiz bindiğimizde gayet 80 sürate kadar çıktık veya yokuşlarda rahatlıkla çekti bizi. Konfor cub oldugu ıcın aman aman beklememek lazım. 100 lük yaptırırsan da asla belli süratleri geçmeyin 60-70 motorun hakkı ben 100 ü gördüm altımdan gidecekti :D Yakıt göstergesi biraz sıkıntılı full gösterip bazen iniveriyor, depo 4 lt ufak o da cub normal. Bazen marş almıyor gibi oluyor ama ciklesi ile rahatlıkla halloluyor aklına takılan bişi varsa yardımcı olayım.

Geri
Yukarı