Küçük çaplı render için laptop önerisi

emrhnbyrm

Kilopat
Yer
Karabük
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Biz mobilya dekorasyon için bir program (Optima Dekor) kullanıyoruz. Eski dizüstü bilgisayarda artık yetmemeye başladı. Render sürüleri yarım saatleri buluyor. Bundan dolayı da yeni bir bilgisayar almak istiyoruz. Ancak bu programda öncelik hangi bileşende pek bilemedim. Yani ekran kartı mı iyi olmalı yoksa işlemci mi? RAM miktarı ne kadar önemli mesela? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Fiyat aralığı 4500₺-5000₺ arasıdır.

Öncelikle merhaba. Biz mobilya dekorasyon için bir program (Optima Dekor) kullanıyoruz. Eski dizüstü bilgisayarda artık yetmemeye başladı. Render sürüleri yarım saatleri buluyor. Bundan dolayı da yeni bir bilgisayar almak istiyoruz. Ancak bu programda öncelik hangi bileşende pek bilemedim. Yani ekran kartı mı iyi olmalı yoksa işlemci mi? RAM miktarı ne kadar önemli mesela? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Fiyat aralığı 4500₺-5000₺ arasıdır.
Konu hakkında pek bilgim yok ama, bence işlemciye ve ekran kartına ağırlık vermelisiniz.

Öncelikle merhaba. Biz mobilya dekorasyon için bir program (optima dekor) kullanıyoruz. Eski dizüstü bilgisayarda artık yetmemeye başladı. Render sürüleri yarım saatleri buluyor. Bundan dolayı da yeni bir bilgisayar almak istiyoruz. Ancak bu programda öncelik hangi bileşende pek bilemedim. Yani ekran kartı mı iyi olmalı yoksa işlemci mi? RAM miktarı ne kadar önemli mesela? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Fiyat aralığı 4500₺-5000₺ arasıdır.

Hocam render için işlemci daha önemli eski bilgisayarınızın marka modelini atarsanız onun üstüne koyacak şekilde güzel dizüstüler önerebilirim.

Bence bu cihazlar işinizi görecektir

Yeni konular

Geri
Yukarı