Küçük el için en iyi fare nedir?

Donanım olarak yetersiz, özellikleri az.

Bazı ürünleri gerçekten güzel, hepsi kötü değil.

Hocam şimdi Everest'in 200 liralık driverli makrolu RGB yönetimli mouseleri var 30 liraya sadece RGB olan mouseside var benim düşüncem fiyatına göre değişiklik gösterir böyle şeyler.

"Şaka mı bu" denecek kadar aşağılamanızı gerektirecek bir durum göremiyorum. Bu fareyi öneren arkadaşın alım gücü buna yetmiş olabilir. Bu tarz saçma sapan aşağılayıcı tepkiler vermeyi ne zaman bırakırsınız tahmini?

Kişisel fikirlik bir olay yok. Kötü olan malzeme kalitesi. Malzeme kötüyse kötüdür. Ben kötü dedim diye kötü, sen iyi dedin diye malzeme sihirli bir şekilde iyi veya kötü olmuyor.

Anlatmak istediğimi anlamadınız hocam. Ben şu anki faremi gayet beğeniyorum kullanıyorum fiyatına göre eleştirecek bir şeyde bulamadım. Şayet siz makrolu RGB'li tıklama hissiyatı güzel olan pahalı mouseler kullandıysanız 30 liralık fareye kötü demeniz normal. Bunu söylemeye çalışmıştım.

Anlatmak istediğimi anlamadınız hocam. Ben şu anki faremi gayet beğeniyorum kullanıyorum fiyatına göre eleştirecek bir şeyde bulamadım. Şayet siz makrolu RGB'li tıklama hissiyatı güzel olan pahalı mouseler kullandıysanız 30 liralık fareye kötü demeniz normal. Bunu söylemeye çalışmıştım.

Ama sizde Ferrari'ye binen adama Tofaş öneriyorsunuz.

Geri
Yukarı