Küçük el için fare tavsiyesi

alpha06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşıma doğum günü hediyesi alacağım. Ufak ellere sahip bu yüzden küçük ve şık bir mouse olmasını istiyorum. Bütçe sıkıntısı yok. Önerilerinizi bekliyorum.

G pro modeli gayet başarılı görünüyor. Fakat büyüklük konusunda emin olamadım.

Logitech m185 öneririm. Kalite ve konfor açısından da gayet iyi.

Discovery Elite cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Dostum önerin için teşekkür ederim fakat doğum günü hediyesi olduğu için daha şık bir mouse düşünmüştüm.
Hmm. O halde bunu önerebilirim ama maliyetli biraz. Corsair Gaming M65 Pro RGB FPS Optik Oyuncu Mouse Fiyatı

Discovery Elite cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Dostum biraz büyük geldi bana. Hiç kullanma fırsatın oldu mu? Gerçekten büyük mü?

Dostum biraz büyük geldi bana. Hiç kullanma fırsatın oldu mu? Gerçekten büyük mü?
Dostum malesef bunu kullanma şansım olmadı. Sadece m185 i kullandım. Biraz araştırdıktan sonra bu ürünü buldum. Yakınında bu ürüne sahip bir teknoloji mağazası varsa bir bak derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı