Küçük el için mouse önerisi

Khisanth

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Küçük elim var. Yaklaşık 15-16cm. Acaba nasıl bir mouse önerisi yapabilirsiniz? Uygun konuyu bulamadım da. 500-2000 arası. Beni uzun süre götürecek güzel bir mouse öneriniz varsa açığım. FPS oyunlarda profesyonel seviyeye yakın bir oyuncuyum. G102 kullanıyorum. Seviyorum fakat bir süre sonra aşınıyor. Bu mouse memnunum ama zamanla eskidiği için memnuniyetim sabit kalmıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

fiyat farki var türkiyeden geliyor attığın benimki her türlü daha uygun fiyat
türkiyeden gelmesi benim için daha iyi diğer 15gün sonra gelir yazıyor ben mouseyi patlattım eğer özellik olarak aynılarsa ben attığım halini atıyım sorun olmaz değil mi , çok teşekkür ederim bu arada tam bana göre bir öneri oldu sanırım mouse pad olarakta yanına bunu aldım Amazon.com.tr

Razer orochi v2 süper küçük ellere ideal aslında, 100-200 liraya pil alıp uzun süre kullanılır. Onun dışında xm2we olabilir belki 2000 liraya, madem hardcore oynuyorsunuz o zaman paraya kıymak gerek çünkü ne kadar ekmek o kadar köfte...

türkiyeden gelmesi benim için daha iyi diğer 15gün sonra gelir yazıyor ben mouseyi patlattım eğer özellik olarak aynılarsa ben attığım halini atıyım sorun olmaz değil mi , çok teşekkür ederim bu arada tam bana göre bir öneri oldu sanırım mouse pad olarakta yanına bunu aldım Amazon.com.tr
Evet o şekilde de alınabilir eğer acil ise mouse pad'de güzelmiş hayırlı olsun o zaman

Evet o şekilde de alınabilir eğer acil ise mouse pad'de güzelmiş hayırlı olsun o zaman
teşekkür ederim

Razer orochi v2 süper küçük ellere ideal aslında, 100-200 liraya pil alıp uzun süre kullanılır. Onun dışında xm2we olabilir belki 2000 liraya, madem hardcore oynuyorsunuz o zaman paraya kıymak gerek çünkü ne kadar ekmek o kadar köfte...
aslında bak önerilen mouse çok iyiymiş çünkü direkt claw grip için tasarlanmış bende hep pençe tutuşu yapıyorum bilmiyorum aradığım mouseyi arkadaş tek seferde atmış olabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı