Küçük kazalar arabanın siciline işler mi ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Bildiğiniz üzere arabanın tamponunun sağ köşesini duvara kazıtmış ( boyasını kaldırmış ) ve sis farının camını kırmıştım ben.

Tabi görmediğim bir şeye çarptğım için şok etkisi yarattı sonradan :D :D :D

Babam tamirciye mi götürür yoksa sevise mi ?

En önemlisi de : Böyle bir kaza aracın fiyatını düşürür mü ? Ford Focus 2006 model :D

Bildiğiniz üzere arabanın tamponunun sağ köşesini duvara kazıtmış ( boyasını kaldırmış ) ve sis farının camını kırmıştım ben.

Tabi görmediğim bir şeye çarptğım için şok etkisi yarattı sonradan :D :D :D

Babam tamirciye mi götürür yoksa sevise mi ?

En önemlisi de : Böyle bir kaza aracın fiyatını düşürür mü ? Ford Focus 2006 model :D

Öncelikle eğer kasko veya servis üzerinden tamir yapılırsa bunlar bilgilere işliyor diye biliyorum. Ama sanayi de parça değişimi sorunsuz olursa ve yeni alıcılar değiştiğini anlayamazsa düşmez tabiki.

Pek bir değer düşüşü yapmayacaktır, 2006 model bir arabada bu tarz ufak kazaların olması son derece doğaldır. Pazarlıkta çok büyük bir oynamaya yol açmaz, sonuçta alanın da satanın da anlaşması önemlidir :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı