Çözüldü Küçük kızın itfaiyeci ile köpeğini aradığı çizgi filmin adı ne?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismejxenk

Centipat
Daha fazla  
Çizgi filmin jeneriğinde şimşekli bir havada kız ile itfaiyeci köpeğini kurtarmaya çalışıyor. Sonra köpek kayboluyor. İtfaiyeci ile kız köpeğe aramaya çıkıyor. Gittikleri yerlerde 3 tane seçenek çıkıyor her defasında deneme yanılma doğru yoldan ilerliyorlar. Anlattığım bazı kısımlar yanlış ve eksik olabilir hayal meyal hatırlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çizgi filmin jeneriğinde şimşekli bir havada kız ile itfaiyeci köpeğini kurtarmaya çalışıyor. Sonra köpek kayboluyor. İtfaiyeci ile kız köpeğe aramaya çıkıyor. Gittikleri yerlerde 3 tane seçenek çıkıyor her defasında deneme yanılma doğru yoldan ilerliyorlar. Anlattığım bazı kısımlar yanlış ve eksik olabilir hayal meyal hatırlıyorum.
Öncelikle kedisini arıyor olacak :D
Adı:Kika & Bob
Öncelikle kedisini arıyor olacak :D
Adı:Kika & Bob

Çözüm

Geri
Yukarı