Küçük klavye önerisi

Arda Burnalı

Hectopat
Beyler iyi günler. Klavye almak istiyorum. Numlock tuşları olmayanlardan. RGB ya da ışık olması önemli değil. Mekanik olması da önemli değil. Sağlam olsun yeter. Rampage KBR 17 raptor buldum 220 TL. RGB'si 300 TL. Başka önerileriniz var mı? Yurt dışı olabilir ama Aliexpress olmazsa sevinirim. (Kargo süresi, garanti, gümrük vergisi.) ama Banggood, Gearbest olabilir. Tabi TR'de olması daha iyi. Var mı klavye öneriniz ya da KBR 17 raptor alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı bütçen varsa QP den Glorious GMMK küçük modelini alabilirsin.

Redragon K552 olabilir belki. TKL ve numpad kısmı yok. Outemu Blue Switchler noname switchlere kıyasla biraz daha iyi. %60 olarak Motospeed CK61 kailh box white switch olan model bulunabiliyordu sanırım 300-350 civarlarına.

Yurt dışı alternatiflerinde 300 TL yetmeyebilir kargo + gümrük sebebiyle.

Geek GK61'in siparisini az once verdim ben. Iki klavye de guzel ve kalitelidir.

Warlock almam. Hiç kimse memnun değil. Arkadaşım mekanik hissi yok dedi. Ayrıca Switch bozulma, renk yanmama gibi problemleri de varmış.

Alıp almamak sizin tercihiniz lakin klavyeye bunlar denemez,
Gayette mekanik hissi var ve LED'ler doğru çalışıyor neredeyse 7-8 ay oldu bir zerre sıkıntısı yok.

James Donkey 619 kullanıyorum çok memnunum.

Teşekkür ederim fiyatı yüksek geldi bana.
Beyler iyi günler. Klavye almak istiyorum. Numlock tuşları olmayanlardan. RGB ya da ışık olması önemli değil. Mekanik olması da önemli değil. Sağlam olsun yeter. Rampage KBR 17 raptor buldum 220 TL. RGB'si 300 TL. Başka önerileriniz var mı? Yurt dışı olabilir ama Aliexpress olmazsa sevinirim. (Kargo süresi, garanti, gümrük vergisi.) ama Banggood, Gearbest olabilir. Tabi TR'de olması daha iyi. Var mı klavye öneriniz ya da KBR 17 raptor alınır mı?
Bütçem Max 200-250 TL
Alıp almamak sizin tercihiniz lakin klavyeye bunlar denemez,
Gayette mekanik hissi var ve LED'ler doğru çalışıyor neredeyse 7-8 ay oldu bir zerre sıkıntısı yok.

Ne bileyim herkes kronik sorunu var diyor. Ama LED'lerin bozulduğu doğru ben de gördüm bir ilanda.
Aşırı bütçen varsa QPden Gloriorus gmmk küçük modelini alabilirsin.

Yok o benim bütçemin 4 katı. Teşekkür ederim yine de.

İkisi de güzel ama bütçemi aşıyor. İllaki Bluetooth ve %60 olmasına gerek yok. Numlock olmasın yeter. Ama param olsa alırdım.

Son düzenleme:

Gateron Optical switch versiyonu bu. Farkındasınızdır muhtemelen ama farklı switchler ile uyumlu değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı