Küçük resimler içeren video montajı nasıl yapılır?

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3

Arkadaşlar iyi günler, ben bunun gibi tek tek küçük resimler çıkan bir proje yapmak istiyorum da, bunu Premiere Pro'dan yapabilir miyim ve nasıl yapabilirim?

Arkadaşlar iyi günler, ben bunun gibi tek tek küçük resimler çıkan bir proje yapmak istiyorum da, bunu Premiere Pro'dan yapabilir miyim ve nasıl yapabilirim?

Bunu telefondan bile yapabilirsin(capcut) ama Premiere kullanmadım bilmiyorum.

Siz telefondakini biliyorsanız efektin adı nedir ve orada nasıl oluyor, çok rica etsem azıcık anlatabilir misiniz?

Capcut çok basit bir uygulama orada fotoğrafları ekleyip başlangıca "fade in" efekti ekliyorsunuz sonra Zoom out efekti uyguluyorsunuz zaten uygulamayı indirince ne kadar kolay olduğunu görürsünüz.

Premiere Pro, daha karışık işlemlerin ve düzenlemelerin yapılması için tasarlanmıştır. Bu videoyu yapmak için Premiere Pro kullanmak yerine "CapCut" kullanmak zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.

Premiere Pro, daha karışık işlemlerin ve düzenlemelerin yapılması için tasarlanmıştır. Bu videoyu yapmak için Premiere Pro kullanmak yerine "CapCut" kullanmak zaman tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır.
Hocam denedim ama çok karışık oldu, videolar 2 dk ama koyacağım şarkı 30 saniye. Hiç Premiere Pro'da hazır template var mı?

Hocam denedim ama çok karışık oldu, videolar 2 dk ama koyacağım şarkı 30 saniye. Hiç Premiere Pro'da hazır template var mı?
Premiere pro için "Extention"lar vardır. Bunlar normalde yapacağınız işleri daha hızlı yapmanızı sağlar. Fakat istediğiniz şekilde bir eklenti ya da preset(hazır ayarlar) daha önce görmedim.

Geri
Yukarı