Küçük, uygun fiyatlı ve ergonomik Bluetooth klavye önerisi

Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba sevgili sosyal üyeleri, AOC marka monitörümü kullanmak için Macbook Air Late 2017 cihazımın görüntüsünü aktarıp hibrit bir sistem kurmak istiyorum. Konsept olarak Evde masaüstü, işim olunca 2-3 kabloyu söküp yanıma alabileceğim bir sistem var aklımda. Şimdilerde internette baktığım Apple Keyboardlar çok pahalı benim ise bütçem olabildiğine düşük, en fazla 70-80 lira. Tabii dediğim gibi çok daha ucuzu ürünler de uygundur. Trust Nado Keyboard, ürünler arasında parlayan bir seçenek benim için. Sizlerin de fikrini alıp optimum kararı vermek istiyorum. Sizin de; ergonomik, uzun yazımlardan sonra el yormayacak, ofis, ve düzenleme uygulamalarında kullanılacak bir klavye tavsiyeniz var ise duymaktan keyif alırım. 😁 Aynı zamanda eğer ki klavye fare kombo olan ürünlerden tavsiye edecekseniz bütçemi 100-120 lira seviyelerine çıkarabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı