Küçük yaşta nasıl para kazanabilirim?

Swezy Emre

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım fakat kendime bilgisayar toplamak istiyorum\ bunun için para lazım. Önerebileceğiniz bir para kazanma yöntemi var mı dışarıda iş de bulamıyorum dönerci desen aylık Max 1K veriyor. Oyun olur, veya kumar gibisinden ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kumara bulaşma derim ancak iddiadan da az para kazanmadım değil. Donercide 1 ayda aldığın maaştan daha fazlasını geçen hafta 4 günde aldım.

Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım fakat kendime bilgisayar toplamak istiyorum\ bunun için para lazım. Önerebileceğiniz bir para kazanma yöntemi var mı dışarıda iş de bulamıyorum dönerci desen aylık Max 1K veriyor. Oyun olur, veya kumar gibisinden ne önerirsiniz?

Kumar dışında başka her türlü işi yapın. Kumarda kaybederseniz geriye dönüş yok.

Ne yaparsan yap kumara yanaşma, 5 kuruşunu 5 lira yapmak istersin 5 kuruşundanda olursun.

Kumara bulaşma öncelikle özentiliği bir kenara bırak. Eğer bir tanıdığınız varsa işyerinde ufak işleri yapmanız karşılığında para verip veremeyeceğini sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı