Nasıl para kazanabilirim?

Fiziksel olarak çalıştığında yaşından ve tecrübenden dolayı verecekleri para haftalık Max 10 ekmeğe bedel. Bu yüzden dijital hizmetlere bakabilirsin.

Nasıl ne yapabilir ki freelancer olarak?
Web tasarım, logo tasarım , video montaj , kurgu ,animasyon ,proglama tarzı şeyleri bionlul tarzı yerlerden yapa bilirsin.
15 Yaşında olan bir birey "sandığınız" gibi çocuk veya velet değildir. Bence para kazanmanın yolunu 15 yaşında aramaya başlamalısın. Bir yeteneğin varsa yazılım üzerine onun için BiOnluk gibi sitelerde ilan açıp freelance olarak çalışabilirsin. Bir süre sonra çok fazla getirisi olmadığı için E-ticarete atılabilirsin.
Ticaret 20 + yaş şart bence

Ben yazılım okuyorum 1000 tane müşterim var Discord'da onlara yazılımsal ve 3. parti programlar konusunda patchler yapıyorum ve satıyorum yapmam 2 dakikamı alıyor teslim etmem Max 10 saniyemi alıyor aylık yaklaşık 3000 ile 5000 arası kazanıyorum. Bir yandan üniversite okuyorum. Günde maximum 1 saatimi ayırıyorum bu işe sende o tarz şeyler yapabilirsin.

Ben yazılım okuyorum 1000 tane müşterim var Discord'da onlara yazılımsal ve 3. parti programlar konusunda patchler yapıyorum ve satıyorum yapmam 2 dakikamı alıyor teslim etmem Max 10 saniyemi alıyor aylık yaklaşık 3000 ile 5000 arası kazanıyorum. Bir yandan üniversite okuyorum. Günde maximum 1 saatimi ayırıyorum bu işe sende o tarz şeyler yapabilirsin.
Biraz daha açabilir misiniz hocam ne gibi yazılmsal şeyler?

Geri
Yukarı