Küçükken oynadığınız en güzel mobil oyunlar neler?

İşletim sistemi
iOS
Hungry Shark Evo
Hungry Shark World
Traffic Rider
Angry birds (kaldırdılar :/ )

Babamın tuşlu bir telefonunda Brothers in arms vardı, hayatımda hiçbir oyunda onun kadar keyif almamıştım.

Eski kocaman PC klavyesi olan telefonlar vardı. Onlarda temple run oynuyordum çok sarıyordu.

Red ball 4, Clash Royale, Online kafa topu, subway surfers, modern combat 5, fruit ninja, Vector, jetpack joyride, dr Driving, Vector, hill climb racing, Shadow fight, temple run.

2013, Pixel Gun 3D üstüne oyun tanımam... Hikaye modu hâlâ hatırımda. Çok güzel oyundu. Mahvettiler.

Clash of clans

Asphalt 8 Airborne, Gangstar Vegas, Jetpack Joyride, Fruit Ninja, Sonic the Hedgehog 1,2 ve CD, Monster dash, Cut the Rope, Sonic Dash, Clash of Clans ve daha hatırlayamadığım niceleri.

Bounce Ball. Lise sıralarında az mı oynadık...

Paramanya. Bence harika bir oyundu, maalesef Ocak'ta oyun kapatılmış. Ek olarak; Kafa Topu 1, Subway Surfers ve Gameloft'un birçok oyunu. Kafa Topu 2 şu an P2W maalesef, Subway Surfers da reklam dayatmacılığı kervanına katılmış, oynanabilir durumda değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…