Küçükken oynadığınız en güzel mobil oyunlar neler?

İşletim sistemi
iOS
Küçükken severek oynadığınız mobil oyunlar neler? Jetpack joyride, subway surf ve temple run benim küçükken oynadığımı hatırladığım oyunlar bunlar.
Ayrıca elimde eski bir iPad 4 var söylediğiniz oyunları indirip bende tekrar deneyimlemek istiyorum.

Hocam robocop diye bir oyun vardı zamanında çok oynardım şu anda oyuna dair gram bir şey hatırlamıyorum ama özlüyorum. Onun dışında Facebook'ta dungeon Rampage, farmville, restoranville gibi ismi olan bir şey, Facebook'daki baseboll oyunu, Gameloft oyunları ve hiç unutmadığım habbo.

Küçükken severek oynadığınız mobil oyunlar neler? Jetpack joyride, subway surf ve temple run benim küçükken oynadığımı hatırladığım oyunlar bunlar.
Ayrıca elimde eski bir iPad 4 var söylediğiniz oyunları indirip bende tekrar deneyimlemek istiyorum.

Real Racing 3, Asphalt 8 airborne, Plants vs Zombies, earn to die serisi, hugry shark, dr Driving.

Şimdi bu konuyu ss alıp sad edit yaparlar. "Bu milenyumun çocukları mobil oyunlarla büyüdü. Küçüklüğü mobil oyunlara denk gelmeyenler yani biz sokakta oyun oynuyorduk, telefon tablet yoktu. Bu yeni nesil bozuk yaw." temalı bir edit olur muhtelemelen.

Nokia’da oynadığım City Bloxx.
Bu oyunu çok seviyordum. Adını hatırlayamıyordum bir türlü. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Smash it, cut the rope, fruit ninja, Vector, badland, dumb ways to die, shadow fight ve hill climb racing. Aklıma bunlar geliyor, iyi zamanlardı 🥲.

Eşit: Hungry Shark'ı eklemeyi unutmuşum.

Ölüçağıranın hikayesi.

3310 civari telefonlardaki yilan oyunu, sonra bounce vardı. Bir de Symbian telefonlarda o zaman N72 kullanıyordum Asphalt serisinin bluetoothla çoklu oynanan bir oyunu vardi sanırım Asphalt 4'tü o çok güzeldi. Androidle beraber Angry Birds, Nova gibi güzel oyunlar da oynamıştık resmen mobil oyunculuk için çağ atlamistik, PC kalitesinde oyunlardı. Vay be zaman su gibi akmış.

Tiny troopers

Geri
Yukarı