Küçükken yaptığınız en büyük yaramazlık neydi?

Çok küçükken yanlışlıkla babamın telefonundan 250TL'e abonelikli oyun almışım.
Ve bir keresinde de babamın tuşlu telefonunun arkasını rendelemişim. :D

Ben küçükken köyde babam bana telefonunu vermiş. Bende oyun oynamak yerine telefonu çeşmede yıkamışım! E o zamanlar küçüktüm bir şey diyememişler yeni telefon almış babam.

10 sene öncesi filandı bisiklet sürüyordum önüme çıkan bir kıza çarptın dedesi küfür etti bende bastım gaza devam ettim.

Ben değil ama abimin 3 4 yaşlarında ki vukuatlarını anlatayım. Annem telefonla konuşurken televizyonu margarinle her tarafini yağlamış. Kürdan ile tek tek temizlemek zorunda kalmışlar. Ben yeni doğduğumda uyur gezer numarası ile saksıya işemiş. Annemi banyoya kitlemiş sonra da korkup ağlamış neyseki anahtarı yerin boşluğundan anneme geri vermişde kurtulmuş annem. Ben yeni doğduğumda yorgan ile üşüyorum diye üstümü kapatmak istiyormuş sürekli (Adanada doğdum yaz ayındayız 😂) annemde o an izin verip sonra açıyorlarmış. Birde 2.5 yaşındayken öksürük numarası yapıp çay kaşığı yutmuş gibi yapmış. Sonra bizimkiler acile gidip röntgen çektirmişler. Babamda röntgende sabit dursun diye abimin göğsüne elini koymuş. Röntgende alyans çıkınca önçe şok olup sonra rahatlamışlar. Eve gelince çay kaşığını halının altında saklı bulmuşlar

Eski Windows XP yüklü Toshiba L10-102 laptopumda imleç masaüstünde takılınca ekrana esaslı bir yumruk geçirmek. Sonuç: Ekran artık yok, arka kapakta yumruğumun vermiş olduğu bir bombe, laptopun 2,80 uzaması ama hala çalışır durumda olması, kanamış ve ağır hasar almış bir el.

Diğeri de evin avlusunda babamın cebinden arabanın anahtarını almak, bin bir zahmetle el frenini indirmek ve vitesi boşa almak. Sonuç: Evin avlusunda duran yemek masasına girmek, arabanın sağ ön tarafının tamamen çizilmesi, babamın çok kızması ama belli etmemesi ve annemden sağlam bir azar.

Yeni konular

Geri
Yukarı