Küçükken yaptığınız en büyük yaramazlık neydi?

7.sınıftayım hiç unutmuyorum yazın su savaşı yapıyorlardı. Bizim sınıfn penceresi de onların su savaşı yaptığı pencereye bakıyordu. Ben de sınıfın 2.katından yaklaşık 10-12 tane su balonunu herkesin kafasına atmıştım. Sonuç sınıfta tek ıslanmayan bendim.

Helal olsun hocam. Ne diyeyim :D.

Helal olsun hocam. Ne diyeyim :D.

Hocam sonra sen denen ıslanmadı diye gelip beni dövmüşlerdi. Bir kişi görmüş su attığımı. Tam 2.yumruğu atacaktı hoca geldi hem üstleri ıslak diye kızdı hem de bana vurdukları için. Ama diğer teneffüs içinden geçtiler :D.

İlkokulda tuvaletlerde saklambaç oynardık.
Müdür hep beni görüyordu ve bir gün "Bir daha tuvaletleri boşa kullanırsanız, sizi okuldan atarım!" demişti. (Hala korkarım.)

1 Veya 2 yaşındayken annnemle iç çamaşırcıya gitmiştik annem mağazadan çıktıktan sonra herkes bana gülmeye başlamış annemde bebek olduğumdan dolayı gülüyorlar zannetmiş meğerse bütün kadın iç çamaşırlarını alıp kucağıma koymuşum.

Küçükken SMS'lerden dolayı paranın yansımayacağını sanıp Wolfteama para yatırmıştım(Sonuç tabii ki hüsran :) )

Kağıt ile peçeteyi üst üste koyup sarardım ve çakmak ile yakıp sigara gibi içerdim. Neden bilmiyorum ama 7- 8 sene öncesinde hoşuma gidiyordu, eğleniyordum. :D
Sigara kullanmıyorum bu arada. :D

Geri
Yukarı