Küfür ettiğim için dava edildim

Eğer doğruysa iyi olmuş. Hiç üzülmedim. Ekranın arka tarafında olduğunuz sürece kendinizi dokunulmaz sanmayın.

Umarım ailenden de birkaç posta dayak yersin de aklın başına gelir :) . Tanımadığınız insanlara küfür etmek bu kadar kolay olmamalı.

Tabii eğer haksız bir şekilde dava edildiğini düşünüyorsan, yok efendim ben şakasına küfür ettim, yok efendim hafif bir küfürdü falan diyorsan bir şey diyemem. Detay vermen lazım biraz.

Umarım bu konu online bir oyunda sinirlenip küfür ettikten sonra "mahkemeye başvuracağım" mesajının yazılması üzerine açılmamıştır.

Belki bu da olabilir, konu detaysız. Bilemedim ki şimdi :D

Eğer doğruysa iyi olmuş. Hiç üzülmedim. Ekranın arka tarafında olduğunuz sürece kendinizi dokunulmaz sanmayın.

Umarım ailenden de birkaç posta dayak yersin de aklın başına gelir :) . Tanımadığınız insanlara küfür etmek bu kadar kolay olmamalı.

Tabii eğer haksız bir şekilde dava edildiğini düşünüyorsan, yok efendim ben şakasına küfür ettim, yok efendim hafif bir küfürdü falan diyorsan bir şey diyemem. Detay vermen lazım biraz.
Zamanında LoL oynarken tam şu cümleyi kurmutşum: "Aga ne yapıyorsun salak mısın ya?" Bundan dolayı dava edicem demişti. Altıma yapmıştım.

Umarım ailenden de birkaç posta dayak yersin de aklın başına gelir :). Tanımadığınız insanlara küfür etmek bu kadar kolay olmamalı.

Sakin olun belki daha chill bir olay yaşadı direk milletin annesini boydan geçirmiş gibi tepki vermeyin bir durunda yazsın durumu öyle bakarız duruma.

Umarım bu konu online bir oyunda sinirlenip küfür ettikten sonra "mahkemeye başvurcam" mesajının yazılması üzerine açılmamıştır.
Olay muhtemelen şöyle olmuştur;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Olay muhtemelen şöyle olmuştur;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Beni sinir eden CS:GO oyuncularına aynen bunu yapıyorum. Deliriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı