Küfür nasıl bırakılır?

Hocam kitap okuyup sesinizi dinleyin. Hem konuşma ses tonunuzu bulursunuz hem diksiyonunuzu geliştirirsiniz.

Kitap okumayı seven biriyim ama hep içimden okurum bu dediğinizi deneyeceğim diksiyonumu düzeltmem lazım

Bende de aynı.Tanımadığım kişilerle,hocalarla ve küfür sevmeyen kişiler yanında etmiyorum ama çok rahat olduğum bir ortamda veya bilgisayarla uğraşırken herşeyin sonuna a* getiriyorum.1 hafta boyunca küfretmeden durursan geçer zaten.Sadece istemsizce bir şeyden korkma veya sinirlendiğimizde değil de her zaman istediğimiz için ediyoruz ve istediğimiz zaman da durdurabiliriz.Ben iki kez denedim de...Küfürsüz hayat sıkıcı illa 2 tane etmek gerekir en az günde ya çünkü artık küfüre alışkın olduğumuz için sadece 2 kez etsek baya normal ve gerekli derecede kalır.3 kez falan düşündüm küfürler neden var lan diye.

Bende de aynı durum.Tanımadığım kişiler veya küfür edilmesini sevmeyenler yanında küfürsüz ama çok rahat olduğum bir ortamda herşeyin sonuna a* getiriyorum.3 kez düşündüm küfürler neden var lan diye ama bence gerekli en az 2 kez etsek zaten gayter yerinde ve çok normal olur zaten bunu sadece bir şeyden korkup veya sinirlenip yapmadığımız için istediğimiz zaman edip istediğimiz zaman durdurabiliyoruz ama ben bunu anca 2,3 kez denemişimdir çünkü küfür etmeyince çok sıkıcı geliyor şakalar falan.

Lan aynı şeyi farklı olarak 2 kez yazdım atmadı diye

Bir keresinde babam küfür ettiğimi duyunca tokat atmıştı. O andan beri arada bir ufak küfürler hariç küfür etmiyorum. Babanızın yanında bir deneyin isterseniz. Unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Ben ettim işe yaramadı. Sonra dalga geçtiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…