Küfürden dava yer miyim?

Hemen konuya atlıyorum MC serverın da bir adam bir adamı kürt olarak gördü ve ezdi ben de tartışmaya dahil oldum adamla iyice tartıştık sonra özel mesajla bayağı bayağı bir tartıştık ilk küfürü o etti sonra ben de ettim ve seni CİMER'e sallarım falan fistan dedi ondan sonra ben de sen de ettin dedim yapamazsın dedim ondan sonra bu konuyu daha açmadı. Anonim bir hesaptaydım. Edebilir mi? Teşekkürler.

Bir şey yapamaz, Minecraft bu hem karşındaki 12-13 küsur yaşındaki çocuk sana dava mı açacak?

Twitter'da yaşadığım şehre ve burada yaşayan halka küfreden birini CİMER'e şikayet etmiştim ve dava açıldı. 06/12/2022 tarihinde duruşma var.
konya mı hocam

Hemen konuya atlıyorum MC serverın da bir adam bir adamı kürt olarak gördü ve ezdi ben de tartışmaya dahil oldum adamla iyice tartıştık sonra özel mesajla bayağı bayağı bir tartıştık ilk küfürü o etti sonra ben de ettim ve seni CİMER'e sallarım falan fistan dedi ondan sonra ben de sen de ettin dedim yapamazsın dedim ondan sonra bu konuyu daha açmadı. Anonim bir hesaptaydım. Edebilir mi? Teşekkürler.

Hiçbir şey olmaz. Sanalda kim varsa neredeyse herkes birbirine sövüyor ve cok ciddi olmadıgı surece dava edemez ki zaten kimse ugraşmaz. Ben Discord'da zamanında neler neler yaptım da dava yemedim bundan hiç yemezsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Vago Mundo Önce konuşmayı öğrenin, "dava" yemek kolay bir şey değildir. Sizin discordda ailevi değerlerine küfür ettiğiniz kişiler 12-14 yaşlarında çocuklar olduğundan dolayı bir sorun yaşamadınız. Düzgünce uygulamayı kullanan 30 yaşında bir insana aynı şeyleri yapın ben o zaman göreyim sizi. Uzak durun böyle işlerden. Ayrıca sosyal medyada herkes birbirine küfür etmiyor, sizin gibi küfür etmeyi havalı bulan kişiler birbirlerine nedensizce küfür ediyor. Karşı taraf isterse şikayetçi olabilir.
Dava açmak ile şikayet etmek arasında dağlar kadar fark var. Şikayetçi olursa şikayet eden taraf uğraşmaz, devlet ilgilenir onunla.

Bir şey olmaz. Sizde onun ettiği küfürleri ekran görüntüsü alın içiniz rahat değilse.

Ben LoL'de birini kanıtlarla beraber CİMER'e verdim ve tahmin edin ne oldu? İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ!

Bir şey olmaz. Sizde onun ettiği küfürleri ekran görüntüsü alın içiniz rahat değilse.

Biraz rahat ama şöyle söyleyim adam CIMER olayından sonra küfür etmeye başladı. Ben ise hiç etmedim ve o kadar fazla konuşmuştuk ki o ettiğim küfürlerin hepsi silindi yani sadece onun küfürleri kaldı.

Ben LoL'de birini kanıtlarla beraber CİMER'e verdim ve tahmin edin ne oldu? İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ!

A-anlamadım?

Biraz rahat ama şöyle söyleyim adam CİMER olayından sonra küfür etmeye başladı. Ben ise hiç etmedim ve o kadar fazla konuşmuştuk ki o ettiğim küfürlerin hepsi silindi yani sadece onun küfürleri kaldı.

Oyunlarca böyle tonlarca küfür eden insan var. Bir şey olacağını sanmıyorum.

@Vago Mundo Önce konuşmayı öğrenin, "dava" yemek kolay bir şey değildir. Sizin discordda ailevi değerlerine küfür ettiğiniz kişiler 12-14 yaşlarında çocuklar olduğundan dolayı bir sorun yaşamadınız. Düzgünce uygulamayı kullanan 30 yaşında bir insana aynı şeyleri yapın ben o zaman göreyim sizi. Uzak durun böyle işlerden. Ayrıca sosyal medyada herkes birbirine küfür etmiyor, sizin gibi küfür etmeyi havalı bulan kişiler birbirlerine nedensizce küfür ediyor. Karşı taraf isterse şikayetçi olabilir.
Dava açmak ile şikayet etmek arasında dağlar kadar fark var. Şikayetçi olursa şikayet eden taraf uğraşmaz, devlet ilgilenir onunla.
Öncelikle sana şunu söyliyeyim ben uygulamayı düzgün kullanan birisiyim ve öyle küfür edipte sanalda havalıyım diye gezen biriside değilim. Zamanında 1-2 sene önce discordda çok fazla uğraşıyorlardı benle ve onlara karşılık olarak sövmeyi tercih ettim o sövüp saydığım insanlarda 20-30 yas arasında insanlardı ve inan hiçbiride beni raporlama veya şikayet etmekle uğraşmadı 30 yaşındaki insanlar bile kimseyi şikayet etmiyor (20 yas üzeri bir sunucuda bir kavganın arasında kalmıştım ordan biliyorum) yani anlıyacağın ben senin bahsettiğin o değişik tiplerden değilim ve olmamda (o neler neler yaşadım lafını da milletle çok fazla kavga ediyordum ve gercekten iyi laflar kullanmıyordum ondan kimsede beni şikayet etmedi) o anlamda söylemistim 🙂

@Cihen komik ne var anlamadım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı