Kül lekeleri nasıl çıkar?

Foqist

Centipat
Yer
Smyrna
Daha fazla  
Arkadaşlar az once kahve icerken mum kahvenin ustune dustu ve kahve bardagi yanmaya basladi sonra yandaki defterim yandi. Ben şu an cok sukur ki yangini islak bir bezle su uygulayarak sondurdum. Sonrasinda ise tum camlari acip dumanin disari cikmasini sagladim. Fakat arkadaşlar şu anda odamin her tarafinda kucuk kucuk siyah parcalar var. Ne yapacagim bilmiyorum. Lutfediyorum bunlari nasıl cikartabilecegim hakkinda bilgi verin.

Hocam yanmış kağıt onlar. Elektrikli süpürgeyle süpürecek veya elinizle tek tek toplayacaksınız, soruyu yanlış mı anladım acaba?

Bulaşık deterjanı kullanın.

Hocam yanmış kağıt onlar. Elektrikli süpürgeyle süpürecek veya elinizle tek tek toplayacaksınız, soruyu yanlış mı anladım acaba?

Hocam oyle bir şey degil odanin heryaninda duvarlarda yerlerde yani elektrikli supurgeyle falan temizlememin imkani yok. Ve ayrica yanan şey kagit degil plastikti belki saglik tehtidi bile olusturuyor olabilir. (defterin plastik kısmı yandi sadece kucuk bir kısmı kagitti ondanda bu kadar etki olamaz)

Hocam oyle bir şey degil odanin heryaninda duvarlarda yerlerde yani elektrikli supurgeyle falan temizlememin imkani yok. Ve ayrica yanan şey kagit degil plastikti belki saglik tehtidi bile olusturuyor olabilir. (defterin plastik kısmı yandi sadece kucuk bir kısmı kagitti ondanda bu kadar etki olamaz)
Fotoğrafı var mı?

Ha duvarlar falan ateş yüzünden siyah oldu yani öyle mi?

Eğer dediğim şeyse o is lekesi oluyor. Karbonat ve su karışımıyla temizleniyor diye biliyorum. İnternette farklı çözümleri olabilir.

Dosya Ekleri

• Başlıksız.jpg
    Başlıksız.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 16
  • Başlıksız1.jpg
    Başlıksız1.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 14
  • Başlıksız3.jpg
    Başlıksız3.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı