Küpe deliği askerlik ve polislikte sıkıntı çıkarır mı?

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben birkaç gün sonra kulağıma küpe taktıracaktım ama polis sınavına giricem ve kazanırsam küpe deliği sıkıntı olur mu? O da olmazsa askerlik yapacağım uzman erbaş olarak orada sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Küpe deliği dediğiniz şey bir süre küpe takmazsanız kapanan bir şey askerde bir çok uzmanda küpe deliği dövme gibi önceden yasak denilen şeylerden mevcuttu bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Normalde bu tarz aksesuar delikleri kusur sayılıp elenmeye neden olabiliyor. Varsayımlar üzerine riske girip basit bir şeyden dolayı hayalinizden olmayın. Yerleştikten sonra istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Pek çok arkadaşım polis oldu. Bir kısmı askerde kaldı. Ben daha küpe takan polis, asker görmedim. O kısımdan çevresi olan biri olarak küpeye hoş bakanı bile görmedim. Polis ve askerlerin zihniyeti düşününce hayatından tamamen çıkarman senin için daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı