Küresel Akıllı Telefon Sevkiyatlarında Samsung Bir Kez Daha Liderliği Ele Geçirdi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Küresel Akıllı Telefon Sevkiyatları Samsung

Apple’ tarafından 2023 yılında kısa bir süreliğine geride bırakılan Samsung, bir kez daha küresel akıllı telefon sevkiyatlarının çoğunda tahtı tekrar elde etti. IDC Mobile Phone Tracker‘ın 2024 yılının ilk çeyreğine dair araştırması, Samsung’un 2010’dan beri sahip olduğu liderliği geri aldığını gösteriyor. Samsung’un birinci çeyrekte dünya çapında 60,1 milyon adet akıllı telefon sevk ettiği bildiriliyor ve […]

Devamı: Küresel Akıllı Telefon Sevkiyatlarında Samsung Bir Kez Daha Liderliği Ele Geçirdi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2169669
Apple' tarafından 2023 yılında kısa bir süreliğine geride bırakılan Samsung, bir kez daha küresel akıllı telefon sevkiyatlarının çoğunda tahtı tekrar elde etti. Idc Mobile Phone tracker‘ın 2024 yılının ilk çeyreğine dair araştırması, Samsung'un 2010'dan beri sahip olduğu liderliği geri aldığını gösteriyor. Samsung'un birinci çeyrek de dünya çapında 60,1 milyon adet akıllı telefon sevk ettiği bildiriliyor ve […]

Devamı: Küresel Akıllı Telefon Sevkiyatlarında Samsung Bir Kez Daha Liderliği Ele Geçirdi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

S24 sersisinin yapay zeka desteği çok ilgi çekti bence o yüzden lideliği ele aldı ve Apple'nin titanyumu.

Böylesine küresel, pazarda yıllardır zirveye oynayan bir markanın en iyi işlemciyi üretebilmesi ve kendi işletim sistemini geliştirebilmesi gerekirdi. Samsung finansal olarak iyi yönetilmiyor, daha iyisi olabilir.

Öte yandan Transsion'nın yıllık bazdaki gelişme oranı dikkat çekici.

Böylesine küresel, pazarda yıllardır zirveye oynayan bir markanın en iyi işlemciyi üretebilmesi ve kendi işletim sistemini geliştirebilmesi gerekirdi. Samsung finansal olarak iyi yönetilmiyor, daha iyisi olabilir.

Öte yandan Transsion'nın yıllık bazdaki gelişme oranı dikkat çekici.
Xiaomi bile kendi işletim sistemine geçer ama Samsung'un Android'i bırakacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı