EA App Kütüphanede satın alınan oyunlar görünmüyor

Musa Kaya

Femtopat
Daha fazla  
1 haftadır EA App kütüphanemdeki oyunlar görünmüyor, mağazada da aynı şekilde satın almak istediğim bir şeye tıkladığımda boş ekran geliyor. Ne yaptıysam çözüm olmadı, bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• ea app library görüntü.png
    ea app library görüntü.png
    900,2 KB · Görüntüleme: 71
  • magaza ea app.png
    magaza ea app.png
    882,7 KB · Görüntüleme: 60
EA app i görev yöneticisinden kapatın. Sonra yine görev yöneticisinde ayrıntılar sekmesinden "EA BACKGROUND SERVICE"i bulun ve onu sağ tıklayıp görevi sonlandırın. EA App tekrar açıp bakın.

Benim BF1 oyunu açılmıyordu ayrıca EA App açılmıyor kütüphane profil vs. Hiçbir şey görünmüyordu.
Steam'e, EA App ve EA Update dosyalarını oyun ekleme kısmından ekleyip üzerine tıklayarak açıyorum ve oyna tuşunu tıklayıp tekrar yükleme ve düzenleme yapıyorum böylece sorun çözülüyor. Sizde çözüm olur mu denemeniz gerekir.

Benim BF1 oyunu açılmıyordu ayrıca EA App açılmıyor kütüphane profil vs. hiçbir şey görünmüyordu.
Steam'e, EA App ve EA Update dosyalarını oyun ekleme kısmından ekleyip üzerine tıklayarak açıyorum ve oyna tuşunu tıklayıp tekrar yükleme ve düzenleme yapıyorum böylece sorun çözülüyor. Sizde çözüm olur mu denemeniz gerekir.

Maalesef bu da olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var hayattan bezdim. 2 gün önce kuzenim Epic üzerinden BF2042 aldı ve ertesi gün EA'dan ban yedi sebepsiz şimdi de ben Epic'den aldığım oyunu EA de göremiyorum.

1716832448478.png

Bu arada saçma ama yanlış hesapta değilsiniz değil mi? Bir de sol üstteki üç çizgiden yardım'a gelin oradan app recovery diyin ve clear cache diyin. Sonra PC restartlayıp tekrar deneyin.

Aynı sorun bende de var hayattan bezdim. 2 gün önce kuzenim Epic üzerinden BF2042 aldı ve ertesi gün EA'dan ban yedi sebepsiz şimdi de ben Epic'den aldığım oyunu EA de göremiyorum.

Eki Görüntüle 2206371
Sana da geçmiş olsun dostum.

Bu arada saçma ama yanlış hesapta değilsiniz değil mi? Bir de sol üstteki üç çizgiden yardım'a gelin oradan app recovery diyin ve clear cache diyin. Sonra PC restartlayıp tekrar deneyin.
Tek bir EA hesabım var oda bu, tüm Fifalarımda burda. Recovery yöntemi de sonuç vermedi.

Geri
Yukarı