Kütüphanedeki bilgisayarları kullanmak nasıl olur?

Makaleler
44
Merhaba,

Bilgisayarımın 2 GB DDR3 RAM ve Athlon X2 260 işlemci var. Windows kaldırmamaya başladı. Linux Mint Xfce sürümünü kurdum yine yavaş, yine yavaş. Nadir de olsa işlerim çıkabiliyor bilgisayarla alakalı.

Kütüphanedeki kitaplar all ın one türünden. Bilgisayar alacak param yok. Bu bilgisayarı tamire vermeye gerek olmaz. Satsan 1000 TL bile etmez. 320 GB çıkma HDD getirdi amcam. Performans olarak çok düşük. Kütüphanedeki bilgisayarda bu kadar sorun yaşamadım. Sizce evdeki bilgisayar yerine kütüphane bilgisayarı kullansam daha iyi olur mu? Randevu alıyorum ve 2 saat boyunca vaktim oluyor. Ayrıca 2 saat yetmediği zaman ilave olarak 2 saat daha uzatabiliyorum.

Ayrıca, 2 tane USB belleğe ayrı ayrı düzenli yedekleme yapıyorum. Verileri yedekleme zamanı geldi ama PC sıkıntı işte. Bu tür işleri orada yapsam olur mu ki? Sizce iyi midir bu durum?

İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik konusunda sıkıntı çıkabilir. Sonuçta birçok insan kullanıyor. Muhtemelen 4.nesile kadar olan i3 ve i5 işlemciler vardır. Bana sorarsan kullanılır.

Güvenlik konusunda sıkıntı çıkabilir. Sonuçta birçok insan kullanıyor.
Daha önce gitmiştim. Chrome'a girdiğim zaman tüm geçmişi siliyorum. Gelişmiş sekmesinden tüm zamanlar deyip, oradakilerin hepsini seçip bitmesini bekliyorum. Ondan sonra bir fotoğraf bile olsa onları da kalıcı olarak siliyorum.

Bu şekilde kullansam sıkıntı olur mu?

Hocam yok mu bir 500 TL.
Bu PC'ye yatırım yapmak gereksiz dedi çoğu kişi açtığım konuda.

Daha önce gitmiştim. Chrome'a girdiğim zaman tüm geçmişi siliyorum. Gelişmiş sekmesinden tüm zamanlar deyip, oradakilerin hepsini seçip bitmesini bekliyorum. Ondan sonra bir fotoğraf bile olsa onları da kalıcı olarak siliyorum.

Bu şekilde kullansam sıkıntı olur mu?

Bu PC'ye yatırım yapmak gereksiz dedi çoğu kişi açtığım konuda.

Hocam sonuçta nadir işiniz oluyormuş ve oyun falan oynamıyorsunuz. Ayrıca 500 tl para değilki.

Yeni konular

Geri
Yukarı