Kütüphanedeki oyunlarınız neler?

Terraria alınır mı favori oyununuz madem.
Alınır 60 saat falan oynadım daha bitiremedim, zorlayıcı eğlenceli boss savaşları var. Eğer arkadaşınız varsa onla oynayabilirsiniz ben solo oynarım derseniz de arkadaşınız da solo oynayıp sadece oyundaki karakterle gelebilir, bir arkadaşımla bir günde 10-20 boss kestiğimi hatırlıyorum eğlenceli alınır.
Zevk alıyorsan tek oyun bile yeter sıkma canını :D

Kütüphanem boş :(
Kütüphanesi boş olan herkes için söylüyorum bunu.

Steamdb diye bir site var ve her türlü şeyde size yardım ediyor. İndirimler, ücretsiz olmuş oyunlar, hesabınızın kaç para ettiği, yeni indirimlerin ne zaman olacağı. Oradan ücretsiz olan oyunları takip edebilirsiniz. Şu an yok ama sık sık kontrol edin elbet oluyor.

Genel olarak oynadıklarım bunlar.
steam.png

Kütüphanesi boş olan herkes için söylüyorum bunu.

Steamdb diye bir site var ve her türlü şeyde size yardım ediyor. İndirimler, ücretsiz olmuş oyunlar, hesabınızın kaç para ettiği, yeni indirimlerin ne zaman olacağı. Oradan ücretsiz olan oyunları takip edebilirsiniz. Şu an yok ama sık sık kontrol edin elbet oluyor.

Çok teşekkür ederim hocam. Oyunlar pahalı diye hiç alamıyordum. Ama indirimlere filan bakarım ;)

Arkadaşlar beğendiğiniz oyunları istek listenize atarsanız :D indirime giriyor ben ne zaman bir oyunu istek listeme atsam indirime girdi:D Dirt 4 32TL idi:D sonra 6, 90TL indi:D öyle aldım:d

Yeni konular

Geri
Yukarı