Çözüldü Kütüphanedeki PES 2021 beta mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mustafa2894

Femtopat
Daha fazla  
PES2021 Steam kütüphanemde Season Update olarak var ama satın almadım direk yükle olarak var yüklesem analig falan olarak oynayabilir miyim yoksa beta olarak mı? 36 GB zamanım gitmesin diye soruyorum.

Çözüm
Eyvallah sağ ol Online hariç diğerlerini oynaybilirim yani.
Sağ tık => Özellikler => DLC kısmına gel
1651596143782.png

Game certificate varsa tüm modları (online de dahil) oynarsın. Ama yoksa Lite sürümüdür. Lite sürümde oyunun izin verdiği sayılı takımlarla bilgisayara karşı maç yapabilirsin sadece. Ana lig, online gibi oyun modlarını oynayamazsın.

Lite sürüm hakkında detaylı bilgiye
adresinden ulaşabilirsin.
Hayır, pes 2021 zaten çıktığın dan Beta olarak oynayamazsınız. Büyük ihtimal Steam aile paylaşımın dan size verildi.

Eyvallah sağ ol Online hariç diğerlerini oynaybilirim yani.
Sağ tık => Özellikler => DLC kısmına gel
1651596143782.png

Game certificate varsa tüm modları (online de dahil) oynarsın. Ama yoksa Lite sürümüdür. Lite sürümde oyunun izin verdiği sayılı takımlarla bilgisayara karşı maç yapabilirsin sadece. Ana lig, online gibi oyun modlarını oynayamazsın.

Lite sürüm hakkında detaylı bilgiye
adresinden ulaşabilirsin.

Son düzenleme:
Çözüm
Sağ tık => özellikler => DLC kısmına gel.
Eki Görüntüle 1377080

Game certificate varsa tüm modları (Online de dahil) oynarsın. Ama yoksa ücretsiz sürümdür. Sadece oyunun ücretsiz sürümündeki takımlarla bilgisayara karşı maç yapabilirsin. Bildiğim kadarıyla ana lig ücretsiz sürümde yok.

DLC kısmını bulamadım.

Geri
Yukarı