Steam Kütüphanesi nasıl düzenlenir?

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Steam'de kart kastığım için çok fazla gereksiz oyun var bunları nasıl bir düzene sokabilirim?

Ben kategori açmıştım. Geçen gün baktım ki 1000 tane o tarz oyun olmuş. Hepsini tek tek kütüphaneden sildim. En hızlı yöntem şöyle. Oyuna kütüphane tıkla. Sağdan desteğe tıkla. Ordan ise oyunu kütüphanemden sil.

Hocam 1300 tane oyunu nasıl kategoriye koyacağım?
Kategoriyi oynayacağınız oyunlar için yapın hocam. Elinizde iki farklı daraltabileceiniz kategori olacak.
Ayrıca kart kasmayı bıraktığınız oyunları kütüphanenizden de silebilirsiniz tabii. 1000 oyun olmadan önce yapsaydınız keşke :).

Hocam 1300 tane oyunu nasıl kategoriye koyacağım?
İstediğiniz oyunlara CTRL+Mouse 1 yaparak ardından herhangi bir oyuna sağ tıkla kategoriye ekle derseniz veya CTRL+A yaparsanız sonrasında CTRL+Mouse 1 ile kategoriye eklemek istemediğiniz oyunları çıkarırsanız aynı şekilde dediğimi yaparsanız daha kısa olabilir.

Ben idleyi çalıştırmadan aldığım gibi katogorize etmiştim ki ne aldığımı bileyim. Yakın zamanda yaptıysanız, son etkinliğe tıklayın CTRL ile tek tek seçip yeni klasöre atın. Ya da direkt yüklü olan oyunları göster butonun basabilirsin, yüklü olmayan tüm oyunlar gizlenir. Tek tek uğraşmayın boşuna.

Ben kategori açmıştım. Geçen gün baktım ki 1000 tane o tarz oyun olmuş. Hepsini tek tek kütüphaneden sildim. En hızlı yöntem şöyle. Oyuna kütüphane tıkla. Sağdan desteğe tıkla. Ordan ise oyunu kütüphanemden sil.
Aynen en mantıklısı bu yol. 200 kadar oyun silmiştim geçen sene canım çıkmıştı…

Geri
Yukarı