Steam Kütüphaneye eklenen oyunda shift+tab menüsü nasıl açılır?

jSytx

Hectopat
Selam. Steam'de olmayan bir oyunu "Steam dışı oyunu ekle..." seçeneği ile kütüphaneme ekledim. Steam'den oyunu açtım. Ancak nasıl Shift+Tab yapacağım? Oyun için Steam arayüzü etkin olmasına rağmen olmuyor.

1688922097602.png

Selam. Steam'de olmayan bir oyunu "Steam dışı oyunu ekle..." seçeneği ile kütüphaneme ekledim. Steam'den oyunu açtım. Ancak nasıl Shift+Tab yapacağım? Oyun için Steam arayüzü etkin olmasına rağmen olmuyor.

Eki Görüntüle 1855013

Normalde bu oyun dışı farklı bir oyunu eklediğinde arayüz karşına geliyor mu? Eğer geliyorsa oyun kaynaklıdır fakat gelmiyorsa Steam sadece kendi içerisinden yüklediğiniz oyunlara izin veriyordur. Benim düşüncem Steam'ın kendinden yüklediğiniz oyunlarda açılıyor olmasıdır. Emin değilim dene bakalım...

Eki Görüntüle 1855013
Muhtemelen o dışarıdan eklediğiniz oyunun steam de olması gerekiyor. Rocket League gibi misal.

Geri
Yukarı