Kulağı deldirip bir süre sonra çıkarsak delik kapanır mı?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar, kulağımı deldirmek istiyorum ama ailem biraz karşı gibi o yüzden ikna ettim diyelim. Eğer kendim de beğenmezsem çıkarırsam delik kapanır mı yani ileride iş hayatımda sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum kulağımı deldirdim 2 sene oldu, fakat sonra pişman oldum, delik duruyor ama çok göze batacak şekilde kadınlardaki gibi değil. Delik bir süre sonra kapanıyor ama içten kapanıyor dışta iz duruyor. Tekrar küpeyle zorlatınca açılıyor.

Dostum kulağımı deldirdim 2 sene oldu, fakat sonra pişman oldum, delik duruyor ama çok göze batacak şekilde kadınlardaki gibi değil. Delik bir süre sonra kapanıyor ama içten kapanıyor dışta iz duruyor. Tekrar küpeyle zorlatınca açılıyor.

Hocam neden pişman oldunuz acaba? Ya bende çekiniyorum açıkçası ilerleyen yıllarda sorun yaratır diye

Hocam neden pişman oldunuz acaba? Ya bende çekiniyorum açıkçası ilerleyen yıllarda sorun yaratır diye
Bir hevesle yapılan bir şey çünkü, sana şöyle izah edeyim;
Lise zamanı saç stilin ile üniversite zamanı saç stiline bir bak sonra üniversite bitince bir bak hepsine bunu neden yapmışım diye bakacaksın. Bu bir heves çünkü ve geçiyor onu taksanda geçiyor takmasan da geçiyor. Hiç deldirmemeyi dilerdim. Ama illa hevesimi atacağım diyorsan, kendin bilirsin. Ama yüzde yüz onu geri çıkartacaksın, öyle bir ortamda kültürde büyümediysen.

Yeni konular

Geri
Yukarı