Kulak Çınlaması

Hocam yanlış anlamazsanız hayatınızda çok stresli misiniz? Ben 2 yıldır stres seviyesi olarak üst düzeyde sayılırım. MR çektirdim onda bir şey çıkmadı doktor renkli doppler istedi onu da yaptırıp sonuca bakacağız. Eğer stresten kaynaklıysa stres seviyesi azalırsa çınlama da geçer diye düşünüyorum sonuca göre kendimi bazı şeylerden çekeceğim.
Stres benim göbek adım. Ben doğduğumda Emre isminin yanına stres eklemişler. Çınlama stres seviyeme göre artıp azalıyor.

Arkadaşlar kulak çınlaması şikayeti ile doktora gittim işitme testi vb. her şey yapıldı fakat çınlamanın kaynağı bulunamıyor. Delirme seviyesine ulaştım artık çınlama bir türlü durmuyor bu sorunu olup çözen var mı daha önce kulağımı kesicem artık.
Ben 15 yildir farkli bir sebepten sik sik yasiyorum bu durumu, ancak benimki 7/24 devam etmiyor.

Ailemde grip olduğum için diyor. İnşallah öyledir çok sıkıntılı durum. Sizinde en kısa sürede geçer inşallah hocam. Kafaya takıldığı zaman insanın psikolojisini bozuyor resmen.
Umarım griptendir ve geçer hocam geçmiş olsun.

Stres benim göbek adım. Ben doğduğumda Emre isminin yanına stres eklemişler. Çınlama stres seviyeme göre artıp azalıyor.
Adaşım kaderimiz aynı. Mecburen bu çınlamayla yaşayacağız sanırsam.

Geri
Yukarı