Kulak içi Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
5000

Valerys

Centipat
Yer
Istanbul/Moscow
Daha fazla  
Meslek
Crypto Trader
Arkadaşlar kulak içi olarak hiç bilgim ve geçmişim yok, oyun oynarken kullanacağım kalitesi ve rahatlığı benim için önemli. Kulak üstü fark ettik ki kafa orta kısmındaki eti eziyor vs rahatsız etmeye başladı artık bu durum. Örnek vermek gerekirse, şu an kullandığım SS Arctics 7 Wireless kulaklıkta harici bir plug USB bağlantısıyla Wireless olarak kullanmak aşırı kolay ve rahat oluyor, bu tarz bir kulak içi var mıdır tavsiye edebileceğiniz. AirPods bağlamaya çalıştım birkaç kez BT olduğundan mıdır nedir bağlantı koptu sağlıklı olmadı.

Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Logitech g533 kullanıyordum geçen seneye kadar bende kafama yaptığı baskıdan rahatsız oldum ve KZ ZSN Pro aldım çok severek yarım sene kullandım ve babama verdim kulaklığı şimdi Kz ZSN Pro X modelini aldım ikisinden de çok memnun kaldım. Ama harici bir mikrafon alman gerekir.

Kulak içi değil ama, Koss KSC75 kullanıyorum ve memnunum. Kulak içi kulaklıklar kulağıma basınç yaptığı için sevmiyorum. Bir göz atmanı öneririm.
Logitech g533 kullanıyordum geçen seneye kadar bende kafama yaptığı baskıdan rahatsız oldum ve KZ ZSN Pro aldım çok severek yarım sene kullandım ve babama verdim kulaklığı şimdi Kz ZSN Pro X modelini aldım ikisinden de çok memnun kaldım. Ama harici bir mikrafon alman gerekir.
Bana daha üst seviye ürün lazım bütçede belirttim ama teşekkür ederim.

Bana daha üst seviye ürün lazım bütçede belirttim ama teşekkür ederim.
Evet ben de görmedin bütçeyi, kullanmadım ama o paraya bu kulaklığı alırdım sanırım.

https://www.sennheiser.com.tr/products/sennheiser-ie-200-high-end-kulak-i̇ci-kulaklik?_pos=1&_sid=806d9d405&_ss=r

Yeni konular

Geri
Yukarı