Kulak içi kablosuz kulaklık tavsiyesi

Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım diyorum hocam.
Aylardır kullanıp sizin sorun yaşamıyor oluşunuz bir anlam ifade etmiyor bence. Arkadaş belki dinlediği müziği daha kaliteli duymak istiyordur veya aldığı kulaklığın malzeme iyi kalitesi olsun istiyor olabilir. Bunları geçtim bunun garantisi benim abi gibi bir yerden almak istemiyor olabilir.

Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım diyorum hocam.
Kablolu kablosuz fark etmez lütfen önce kaliteli bir kulaklık ile müzik dinle. Sen sadece ses olsun diyorsan haklısın tabi 50 TL yeterli.

Küçük bir öneri, gelirin nasıldır bilmiyorum iyiyse lafım yok tabi ama ortalama ise 500-600 civarı bir şey alıp kalan parayı da faiz, altın, döviz vb. şeyler ile korumaya çalışman. Nedenini soracak isen bu kulaklıklarda da bir batarya var malum ve ömrü aşağı yukarı iki yıl. İki yıl sonra üst düzey bir kulaklık alma durumun olamasa bile şu an kenara atmış olduğun parayla ona eş değer bir ürün daha alabilirsin. Tabi istediğini almakta kendini frenleyemeyen biriysen al gitsin, bir daha mı gelicez dünyaya. :)

Son düzenleme:
Kablolu kablosuz fark etmez lütfen önce kaliteli bir kulaklık ile müzik dinle. Sen sadece ses olsun diyorsan haklısın tabi 50 TL yeterli.

Küçük bir öneri, gelirin nasıldır bilmiyorum iyiyse lafım yok tabi ama ortalama ise 500-600 civarı bir şey alıp kalan parayı da faiz, altın, döviz vb. şeyler ile korumaya çalışman. Nedenini soracak isen bu kulaklıklarda da bir batarya var malum ve ömrü aşağı yukarı iki yıl. İki yıl sonra üst düzey bir kulaklık alma durumun olamasa bile şu an kenara atmış olduğun parayla ona eş değer bir ürün daha alabilirsin. Tabi istediğini almakta kendini frenleyemeyen biriysen al gitsin, bir daha mı gelicez dünyaya. :)
iPhone'lerde sadece 1 model kablolu var çünkü ucu 3.5 mm olanlar iPhone'lere uyumlu değil. iPhone telefonlarda sadece ligthning girişi var o yüzden tek model kulaklık var. Bu yüzden kablosuz istemiş arkadaş.

iPhone'lerde sadece 1 model kablolu var çünkü ucu 3.5 mm olanlar iPhone'lere uyumlu değil. iPhone telefonlarda sadece ligthning girişi var o yüzden tek model kulaklık var. Bu yüzden kablosuz istemiş arkadaş.
1- Çeviriciler mevcut.
2- Bazı düzgün markalar nadir de olsa ligthning girişli kulaklık yapabiliyor.
3- Ben zaten kulaklık önermedim, xApollon isimli arkadaşa cevap verdim, öneriyi isteyen adonia. :)

1- çeviriciler mevcut.
2- bazı düzgün markalar nadir de olsa ligthning girişli kulaklık yapabiliyor.
3- ben zaten kulaklık önermedim, xapollon isimli arkadaşa cevap verdim, öneriyi isteyen adonia. :)

İstediğim bir ürün bulamadım zaten. 500 600 bandında bir şeyler buldum biraz daha araştırıp öyle bir şey alacağım. Dediğiniz gibi yatırım amaçlı kullanabilirim ama ne yapacağımı bilmiyorum. Nereden başlamalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı