Kulak içi kulaklığı masaüstünde kullanmak mümkün mü?

kannexhes

Centipat
Daha fazla  
Merhaba masaüstü bilgisayarım için mikrofonlu şekilde kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Forumları gezdiğimde kullanamazsın bir aparat alman gerekiyor diyorlardı. Masaüstü bilgisayarımda kullanmak için bu kulaklığı alacağım, aparat linkini bana atar mısınız?
Kulaklık Bu Arkadaşlar

Merhaba masaüstü bilgisayarım için mikrofonlu şekilde kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum. Forumları gezdiğimde kullanamazsın bir aparat alman gerekiyor diyorlardı. Masaüstü bilgisayarımda kullanmak için bu kulaklığı alacağım, aparat linkini bana atar mısınız?
Kulaklık Bu Arkadaşlar

Masaüstü bilgisayarınızda 3.5mm ses çıkışı varsa doğrudan ona takacaksınız, aparata falan gerek yok.

Mikrofonu da ayni anda kullanmak icin laptop ve telefonlardaki gibi mikrofon/ses birlikte olan kombo girise baglaman lazim. Eger bilgisayarinda boyle bir giris yoksa ayirici alman y splitter diye de gecen ayiricilardan alman lazim.

Bilgisayarın jack girişi 4 pinliyse kullanabilirsiniz ama mikrofonu ayarlamak gerekiyor. Ben hiç uğraşmadım ve laptopun mikrofonuyla kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_2013.jpeg
    IMG_2013.jpeg
    292,3 KB · Görüntüleme: 11
Aparata gerek var mı?

Pardon sadece kulaklık olarak değil mikrofonuyla beraber kullanacağınız için evet var. Ben sadece kulaklığa odaklanmıştım :)

Şöyle bir kablo alabilirsiniz:

PrimeX PX-8005 Tek Girişli Kulaklığı Bilgisayara Bağlama, Kulaklık ve Mikrofon Ayırıcı, 1 Dişi 2 Ekek 3.5mm Jak Mikrofonlu Kulaklık Ayırıcı, Çevirici Amazon.com.tr

Ya da daha kalitelisi şu olabilir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı