Kulak içi kulaklık mı, kulak üstü kulaklık mı?

ahmetcan'1

Hectopat
Öncelikle kablosuz veya void kulaklık arıyorum ama bu tür kulaklıklar biraz pahalı eğer 500 lirayı aşmayacak bir kulaklık biliyorsanız lütfen önerin. Onun dışında kulak üstü HyperX Cloud 2 mi önerirsiniz Razer Kraken mi? (Kulak içi olarak da Razer Hammer head v2 düşündüm) bu kulaklıkları düşünmemin sebebi 7.1 yani FPS oyunları için ideal olması ama açıkçası pek FPS oyunu oynamıyorum. Daha çok film izler müzik dinler veya Rocket League oynarım. Kulaklığın görüntüsüne de çok önem veririm Razer kulaklıkları da bu konuda iyi. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bu kişiden kişiye değişir. Ben kulak içi kulaklıkla rahat edemiyorum doğrusu. HyperX Cloud 2 tercihini yapardım büyük ihtimalle.

Bence de. Eğer dışarıda kullanmayı düşünmüyorsanız kesinlikle kulak üstü benim tercihim. Kulak içi bir süre sonra sinir bozucu bir hal alıyor. Heleki birde kalitesiz birşey ise varya off. [emoji4]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı