Kulak içi kulaklık önerisi

Vallahi tam üstüne bastınız bende kablolu EarPods'dan geçtim yaklaşık 7 8 yıldır EarPods kullanıyordum mikrofonu bozulduğu için Samsung kulaklığa geçtim stok halinde biraz zayıf fakat ekolayzır ayarı ile canavara dönüşüyor kullandığım uygulama Android de "Poweramp Ekolayzer" bilgisayarda daha araştırıyorum böyle ekolayzır programı. Bana göre Samsung kulaklık fiyatına göre çok iyi tavsiye ederim.
@BilgisayarMeraklısı

Açıkçası ben kablolu EarPods kulaklığından az da olsa daha iyi performans arıyorum, bu nedenle Samsung kulaklık bana hitap etmiyor sanırım. Zaten bütçem maksimum 500 TL, Samsung'un bu fiyattaki kulaklıkta EarPods ve üzeri performans beklemek mantıksız. :)

Ayrıca telefonunuz Samsung ise Adapt Sound özelliğini kullanarak kulaklığı kendi kulağınıza göre optimize edebilirsiniz, ekolayzır ayarından daha kesin sonuçlar alırsınız.

Açıkçası ben kablolu EarPods kulaklığından az da olsa daha iyi performans arıyorum, bu nedenle Samsung kulaklık bana hitap etmiyor sanırım. Zaten bütçem maksimum 500 TL, Samsung'un bu fiyattaki kulaklıkta EarPods ve üzeri performans beklemek mantıksız. :)

Ayrıca telefonunuz Samsung ise Adapt Sound özelliğini kullanarak kulaklığı kendi kulağınıza göre optimize edebilirsiniz, ekolayzır ayarından daha kesin sonuçlar alırsınız.

Evet telefonum Samsung o ayarlamaları önceden yapmıştım. Bütçeniz maksimum 500 TL ise daha iyi kulaklık alın bence. Ama Samsung da fiyatına göre bence güzel kulaklık :)

Samsung EO-IA500BBEGWW 3.5MM Kablolu Kulaklık aldığım kulaklık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı