Kulak içi kulaklık vs kulak üstü kulaklık

Spayki

Hectopat
Yer
Heaven and Hell
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Ben kulak içi kulaklık kullanıyorum. Kullandığım kulaklık gayet kaliteli. Kafamı ağrıtmadığı için bunu kullanıyorum. Daha önce kulak üstü kulaklık kullandım fakat kaliteli değildi 50 TL'lik bir kulaklıktı. Sizce kaliteli bir kulak için kulaklık mı daha iyidir yoksa kaliteli bir kulak üstü kulaklık mı? Arasında ne gibi farklar olur?

Bazı kişiler kulak üstü kasa ise kulak içi laptoptur diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulağa top sokma taraftarı değilim. Bir türlü alışamadım gıdıklanıyorum ve de huylanıyorum. İyisi de kötüsü de olsa klasik kocaman kafa kulaklıklarını tercih ediyorum.

Ucuz kulakiçiler ucuz kulaküstülere kıyasla çok daha güzel bas veriyor. Kulakiçiye alışırsan kulaküstü hantal ve rahatsız edici gelmeye başlıyor.

Ama evet bas konusunda daha iyiler. İş arkadaşımdan çarptığım iphone kulaklığı duruyor hala, bas olarak çok sağlam.

Arkadaşlar merhaba,

Ben kulak içi kulaklık kullanıyorum. Kullandığım kulaklık gayet kaliteli. Kafamı ağrıtmadığı için bunu kullanıyorum. Daha önce kulak üstü kulaklık kullandım fakat kaliteli değildi 50 TL'lik bir kulaklıktı. Sizce kaliteli bir kulak için kulaklık mı daha iyidir yoksa kaliteli bir kulak üstü kulaklık mı? Arasında ne gibi farklar olur?

Bazı kişiler kulak üstü kasa ise kulak içi laptoptur diyor.

aslında bıraz tercıh meselesi ama kulak ustu kulaklıklar daha rahat oluyor ve oyun ıcın alıcaksanız daha avantajlı ama muzık vb. gıbı seyler ıcın kulak ıcı kulaklık ısınızı gorur

Yeni konular

Geri
Yukarı