Kulak içi kulaklıkla ses kasılır mı?

Cloud Earbuds çöp. Alınmaz. Oyun için iyi bu var:

Her kulak içiyle ses kasamazsın bu arada. KZ çoğunlukla imaging ve sahnede başarılı olduğu için (iyi olmayan modellerini de gördüm tabii) şahsen oyunlarda fena değiller.

Kulaklık olarak:

Cloud Earbuds çöp. Alınmaz. Oyun için iyi bu var:

Her kulak içiyle ses kasamazsın bu arada. KZ çoğunlukla imaging ve sahnede başarılı olduğu için (iyi olmayan modellerini de gördüm tabii) şahsen oyunlarda fena değiller.

Kulaklık olarak:

Bu gönderdiklerinizden en iyisi hangisi efendim?

Bumu:

Bumu:

Yoksa bumu:

Hangisini almalıyım ses kasmak için HyperX derseniz yanımızdaki vtan da var bu ay içinde üçünden birini alacğım ancak hangisini HyperX marka kalitesi ve yakınlık derecesi olarak çok güzel geldi. HS35ede bakmıştım geçen ancak mikrofonu kötü dendi. Cooler Master ise bu modeli ilk defa gördüm nasıl bir şey bilmiyorum. Bana ses kasmalık çok iyi ve çok iyi mikrofonlu bir şey lazım HS35e o yüzden sıcak bakmıyorum. HyperX mikrofonu çok iyiymiş o yüzden onu almayı düşünüyorum. CH321 nasıl onu bilmiyorum?

Son düzenleme:
Farkları neler neden daha iyi onu anlamadım. Peki Stinger Core F/P olarak nasıl alınmaya değer mi?
Kumaş hiç sevmem, rahatlık olarak düz Stinger daha iyi geldi bana ama kişiden kişiye değişir. Ped değişmesiyle ses profili ve izolasyonu değişiyor, Stinger'ın oyun/müzik performansı daha iyi.

Düz Stinger'da mikrofonu yukarıya kaldırdığında mutelanıyor ama Core'da böyle bir şey yok. Düz Stinger'da kulaklar çevrilebiliyor ama Core'da sadece yükseklik ayarı var. Malzeme kalitesi olarak büyük farkları yok.
Neyse Tigoes G1000 kullanıyordum ona göre çokçok iyidir Stinger Core herhalde öyle değil mi? :D
Tabii. :)

Kumaş hiç sevmem, rahatlık olarak düz Stinger daha iyi geldi bana ama kişiden kişiye değişir. Ped değişmesiyle ses profili ve izolasyonu değişiyor, Stinger'ın oyun/müzik performansı daha iyi.

Düz Stinger'da mikrofonu yukarıya kaldırdığında mutelanıyor ama Core'da böyle bir şey yok. Düz Stinger'da kulaklar çevrilebiliyor ama Core'da sadece yükseklik ayarı var. Malzeme kalitesi olarak büyük farkları yok.

Tabii. :)

Çok güzel açıklamışsınız teşekkürler.

Geri
Yukarı