Kulak İçi Kulaklıktan Karşı Tarafa Ses Gitmemesi

Bill39

Hectopat
Daha fazla  
3 farklı kulak içi kulaklıkla denedim, kulaklık girişine takıyorum ses geliyor karşı tarafa ses gitmiyor, mikrofon girişine takıyorum yine gitmiyor bir türlü çözemedim. Ama takarken çıkan ses karşı tarafa gidiyor gariptir ki. Bir türlü çözemedim, ayrı mikrofon da almak istemiyorum masa küçük. Masaüstü bilgisayarlarda bu kulaklıkların mikrofonları işe yaramıyor mu ayrı mikrofon mu almak gerekir çünkü laptopumda karşıya gidiyordu. Yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski laptopumda 2 jak girişi vardı. Bende kulakiçi kulaklıkla kullanıyordum. Malesef olmuyor diye biliyorum. Bende o zaman laptopun mikrofonunu kullanmıştım. Aceleniz varsa teknomarketlerde aynı ürün vardır. Bir bakın derim.

Benim eski laptopumda 2 jak girişi vardı. Bende kulakiçi kulaklıkla kullanıyordum. Malesef olmuyor diye biliyorum. Bende o zaman laptopun mikrofonunu kullanmıştım. Aceleniz varsa teknomarketlerde aynı ürün vardır. Bir bakın derim.
Bunların adları ne olarak geçiyor tam olarak teknosa var burada bir tek maalesef bir sorarım yarın.

Thy'nin vermiş olduğu bu aparat aynı işlevi mi görüyor acaba?
19225558_227858371057607_3521674202363328272_n.jpg

Adları jak çevirici olarak geçmekte. Attığınız ürünün olup olmadığından emin değilim yanlış bilgilendirme yapmayayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı