Kulak içi olmayan telefon kulaklığı önerisi

gencay99

Decapat
Selam arkadaşlar, kulak içi kulaklık kullanamadığım için sizden kulak içi olmayan telefon kulaklığı önerisi bekliyorum. Mümkünse fotoğraflardaki gibi olursa çok daha iyi olur. Fotoğraftaki kulaklığın aynısını bulamadım. Hangi marka telefonumundu hatırlamıyorum :(

kulaklik1.jpg

kulaklik2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Flat( veya flathead) Earbuds(earphones) olarak geçiyorlar(Türkçe bir ismi yok) ama Türkiye'ye pek gelmiyorlar artık hocam zaten üreten de pek kalmadı. Şu anda Türkiye'de Philips ve Sony tedarik ediyor sanırsam bu şekilde kaliteli olarak. Sennheiser'da getiriyordu bir ara ama hala var mı bilmiyorum.

Daha öncesinde yeni kulaklıklardan denediniz mi? Artık çok rahatsız etmiyor. Buds 2 bakabilirsiniz o kauçuk sıkıntı yaratmayacaksa. Onun dışında kulak üstü tercih edebilirsiniz.

Evet denedim. Fakat kauçuk hissiyatını ve kulağa girmesini sevmiyorum.

Açıkçası bu tip kulakliklarda ya konfordan, ya da ses kalitesinden odun veriyorsunuz. MX 375 ikisini de sagladigi icin onermistim, eski bir ürün olsa da. EarPods'un ses kalitesi de fiyatina gore hos, denenebilir.

Anladım, dediğiniz kulaklığa bakacağım. Teşekkür ederim.

Flat( veya flathead) Earbuds(earphones) olarak geçiyorlar(Türkçe bir ismi yok) ama Türkiye'ye pek gelmiyorlar artık hocam zaten üreten de pek kalmadı. Şu anda Türkiye'de Philips ve Sony tedarik ediyor sanırsam bu şekilde kaliteli olarak. Sennheiser'da getiriyordu bir ara ama hala var mı bilmiyorum.

Teşekkürler hocam yine de, arattığımda hep bu kulak içi kauçuklu kulaklıklar çıkıyor. Düz olanları bulmaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı