Kulak içi silikonlu kulaklık önerisi

ardazzers3

Decapat
Daha fazla  
Benim kulaklık biraz eskidiği için bir de kafada basıklık oluşturduğu için artık kulak içi kullanmak istiyorum fakat bu IPhone'lerdeki gibi direkt plastikler kulagımı terletiyor, cıkıyor kendine kendine falan. Ben bir tane buldum fakat iyi mi bilmiyorum. Sizin bildiğiniz kaliteli varsa atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çogunlukla oyun fakat ben PC'den videoda izliyorum bazen de film. Bütçemi düşünmedim kafama yatanı alacağım fakat sizde ekonomi çok iyiymiş gibi 3K kulaklık atanlar gibi yapmazsanız sevirim :D.
Bütçe dostu olarak KZ marka kulaklıklara yönelebilirsiniz, zamanında benim de kullanmış olduğum bir kulaklık önerisi yapayım sizlere;

Bütçe dostu olarak KZ marka kulaklıklara yönelebilirsiniz, zamanında benim de kullanmış olduğum bir kulaklık önerisi yapayım sizlere;
Kötü.

【TANGZU WAN ER SG】10mm Dynamic Driver Earphone
İşinizi fazlasıyla görür.

Soundpeats Air3 Pro Hybrid ANC Bluetooth 5.2 TWS Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah
TWS isterseniz bu da olur ama Wan'er daha iyi bir alternatif. Fiyatının ucuzluğuna bakmayın kullandığım için biliyorum gerçekten kaliteli bir kulaklık. Site de güvenilir bizzat kendim oradan sipariş verdim.

Eğer tiz seviyorsanız ve sahneye önem veriyorsanız şu anda kullanmış olduğum T2 DLC'ye bakabilirsiniz. Bass'ı eğer android kullanıyorsanız Wavelet, PC kullanıyorsanız da EQ APO ile yükseltebilirsiniz, yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Kötü.

【TANGZU WAN ER SG】10mm Dynamic Driver Earphone
İşinizi fazlasıyla görür.

Soundpeats Air3 Pro Hybrid ANC Bluetooth 5.2 TWS Kablosuz Kulak içi Kulaklık Siyah
TWS isterseniz bu da olur ama WAN'er daha iyi bir alternatif. Fiyatının ucuzluğuna bakmayın kullandığım için biliyorum gerçekten kaliteli bir kulaklık. Site de güvenilir bizzat kendim oradan sipariş verdim.

Eğer tiz seviyorsanız ve sahneye önem veriyorsanız şu anda kullanmış olduğum T2 DLC'ye bakabilirsiniz. Bass'ı eğer Android kullanıyorsanız wavelet, PC kullanıyorsanız da EQ apo ile yükseltebilirsiniz, yardımcı olurum.

Kanka yukarıda 3K dedimde Burak senin attıklarında çok fazla yani 3K derken bile 500 lira bile fazla yok mudur daha ucuz bir şeyler.

Bunda bass biraz az ama EQ ile arttırılabilir.

Kulak içi kulaklıklar için çok pahalı fiyatlar vergilerle 400 lira tutuyor fakat galiba attıgına göre kaliteli ve fiyatı da uygun gibi diğerlerine göre. Ama daha uygunu varsa atabilirsin kankam eyvallah.

Bunda bass biraz az ama EQ ile arttırılabilir.

Ben buldum kanka her bütçeden ben sana atıcamda kaliteli mi degil mi ya da oyun için alınır mı? Bir bakabilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı