Kulak tıkanıklığı nasıl geçer?

Doktor randevusu alın. Kulağınıza kesinlikle kulak çubuğu ile müdahale etmeyin. Eczanenize sorarsanız size kulak damlası verebilir. En garanti yöntem doktor kontrolü.

Faydası olur mu bilemem ama benim böyle bir durumum vardı ve o sıralarda tatile gitmiştim. Havuzda sırt üstü sürekli yatıyordum. Kulağımdan kendiliğinden aktığını gördüm. Detay için özür dilerim ama :D kulağımda sonradan sorun yaşamadım. Ama doktora görünmekte fayda var.

Doktor randevusu alın. Kulağınıza kesinlikle kulak çubuğu ile müdahale etmeyin. Eczanenize sorarsanız size kulak damlası verebilir. En garanti yöntem doktor kontrolü.

Kulak çubuğu ile çok temizlemeye çalıştım büyük ihtimalle kulak kiri iyice dibe gitti.

Faydası olur mu bilemem ama benim böyle bir durumum vardı ve o sıralarda tatile gitmiştim. Havuzda sırtüstü sürekli yatıyordum. Kulağımdan kendiliğinden aktığını gördüm. Detay için özür dilerim ama :D kulağımda sonradan sorun yaşamadım. Ama doktora görünmekte fayda var.

Damla ile yumsaticam.

Boğazında ağrı varsa boğaz iltihaplanmasında da kulak tıkanıklığı oluyor, onun dışında yine kulak için de iltihap olayı var yani doktor olmadan çözmen imkansız.

Geri
Yukarı