Kulak titremesi

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar merhaba. Dün arkadaşımla oyun oynuyordum, 3 saat kulaklık taktım fakat çıkardığımda sanki vücut titrer ya onun gibi titriyordu. Şimdi ertesi gün oldu gene titriyor. Kendiliğinden geçer mi 1 hafta kulaklık falan takmasam? Şiddetli derecede değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , yüksek sesle mi oyunu oynadınız? 3 saat durmadan o kulaklığı taktıysanız ve uzun süre bilgisayar başında oturduysanız eğer, bu gibi şeyin olması normal. Çünkü , ben yaklaşık 9 sene önce bilgisayar oyunu oynarken bende de öyle oldu.Ben kulaklık takmadığım halde oldu.Fazla bilgisayarın başında durmayın , biraz spor yapın.Kulaklığı az kullanın.Uykunuza ve yemenize dikkat edin.Dinlenin , kitap okuyun.Geçmiş olsun.

Merhaba , yüksek sesle mi oyunu oynadınız? 3 saat durmadan o kulaklığı taktıysanız ve uzun süre bilgisayar başında oturduysanız eğer, bu gibi şeyin olması normal. Çünkü , ben yaklaşık 9 sene önce bilgisayar oyunu oynarken bende de öyle oldu.Ben kulaklık takmadığım halde oldu.Fazla bilgisayarın başında durmayın , biraz spor yapın.Kulaklığı az kullanın.Uykunuza ve yemenize dikkat edin.Dinlenin , kitap okuyun.Geçmiş olsun.
Spor yapıyorum zaten kulaklığa ara vereyim o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı