Kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

NihilDio

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Kulak üstü Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama ne alabilirim bilemedim. Malum dolar çok yüksek, aldığım ürüne verdiğim paradan pişman olmak istemiyorum. Fiyat babında ve kalite babında iyi bir öneri var mı?

Amacının ne olduğuna göre değişir. Ne için kullanacaksın bu ürünü? Müzik dinlemek, oyun oynamak, arama yapmak gibi özelleştirebilir misin?

Öncelikle merhaba. Kulak üstü Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama ne alabilirim bilemedim. Malum dolar çok yüksek, aldığım ürüne verdiğim paradan pişman olmak istemiyorum. Fiyat babında ve kalite babında iyi bir öneri var mı?
Bütçe 300-500 arası ise Q10 alabilirsin

Eğer müzik dinlemek için alacaksan Sony wh CH510'u önerebilirim. Dışarıda kullanmak için ideal. Kaba bir görüntüsü yok. Sesi de gayet iyi ve yeterli. Tek sıkıntısı aramalarda kendi sesini de sana veriyor.

JBL T500BT kullanıyorum. Gecikme sizin için önemliyse bu modeli önerebilirim. Dip ses sizin için önemliyse bu modeli önermem. Ben aldığımda 330 liraydı birkaç yıl önce.

Müzik dinlemek için kullanacağım. 400TL bandını çok aşmak istemiyorum doğrusu. JBL T500BT almak gibi bir niyetim vardı fakat şu anki fiyatı aşırı fazla. Ek olarak aktif olarak dışarıda falan çok fazla kullanacağım kafamda kaba durmasını istemiyorum.

Son düzenleme:
Eğer müzik dinlemek için alacaksan Sony wh CH510'u önerebilirim. Dışarıda kullanmak için ideal. Kaba bir görüntüsü yok. Sesi de gayet iyi ve yeterli. Tek sıkıntısı aramalarda kendi sesini de sana veriyor.
o kulaklığı kullandım 300 400 saat kullanılmaya başlanyınca kulak pedler gg sunni deri pedde alın

Yeni konular

Geri
Yukarı