Kulak üstü kulaklık önerisi

Berkhı

Hectopat
Herkese selamlar. Müzikle ilgilenen birisiyim ama bunun yanı sıra oyun oynamayı da seviyorum. Oyun kategorisinde SteelSeries'i bayağı duydum. Müzik alanında da bilindik isimlerden Sennhaiser'a olsun Marshall'a olsun aşinayım. Müzik olarak genelde enstrümental deneysel parçaları dinlemeyi tercih ediyorum elektronik pek tarzım değil lakin yine de bas ve tizleri iyi alabilmeliyim. PC'de ise anakrtım olan Gigabyte Aorus X570 Ultra'nın ALC1220 ses kartına sahibim 7.1 ses sistemi destekliyor 110DB ses aralığı var. Şu an müzik dinlerken JBL C100 kullanıyorum. Fakat bu kulaklık amfiye taktığım zaman bazı ses aralıklarında yeterli kalmıyor tizleri alamıyorum amfiye de kulaklık takma sebebim geç vakitte gitarın başına geçen birisiyim ve amfi 25W :D PC'de kullandığım kulaklık ise 30 40 liralık ucuz bir ürün. PC'de çok ses kasan biri değilim onu da belirtiyim daha çok hikaye temalı biraz indie oyunlar peşindeyim. Lakin bu ikisini de birleştiren bir kulaklık var mıdır ya da sizin bu konulardaki görüşleriniz nelerdir?

Benim size tavsiyem Trust Gxt 322. Bende bu ürünü kullanıyorum. Oyun anlamında tavsiye ederim, ancak müzik anlamında bilemem. Sana oyun ve müzik için farklı kulaklıklar almanı tavsiye ederim. Müik için JBL kulaklıkları öneririim.

Geri
Yukarı