Kulaklığı takmadan önce güncel ses sürücüleri kurmalı mıyım?

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Daha şimdi kargodan garantiye verdiğim kulaklığın yenisi geldi. Drop Plus modelini kullanıyorum ve ses sekmesi sıkıntısını yaşıyordum. Dinlediğim her şey karşıya gidiyordu. Şimdi kulaklığı bilgisayara takmadan önce bilgisayardaki bütün ses driverlarını kaldırıp anakartın sitesinden en güncelini indirdikten sonra mı kulaklığı takmalıyım? USB portunu kullanıyorum.

Daha şimdi kargodan garantiye verdiğim kulaklığın yenisi geldi. Drop Plus modelini kullanıyorum ve ses sekmesi sıkıntısını yaşıyordum. Dinlediğim her şey karşıya gidiyordu. Şimdi kulaklığı bilgisayara takmadan önce bilgisayardaki bütün ses driverlarını kaldırıp anakartın sitesinden en güncelini indirdikten sonra mı kulaklığı takmalıyım? USB portunu kullanıyorum.
Bence iade edin, zaten o ürünü artık önermiyorum şahsen ben. Bendede dip ses sorunu oluyordu. Ek olarak ayıplı ürün olaraktan iade almak zorundalar.

Fakat bu sorunu galiba sadece ben yaşıyorum. Kulaklıktan çok memnunum ses açısından rahatlık açısından vesaire. Sorunu çözmeye çalışıyorum. Eğer gerçekten benlik bir sıkıntı değilse garantiden yine aynı kulaklığım gönderildi.

Geri
Yukarı